سرمربي تيم فوتبال پيکان گفت: پاسخ اعتماد مديران باشگاه را به بهترين شکل ميدهم و تير آنهايي که قصد داشتند بين من و باشگاه فاصله بيندازند به سنگ خورد.

در مورد اظهارات مدير عامل باشگاه پيکان مبني بر حمايت از وي گفت: برخي تلاش ميکردند بين من و مسئولان باشگاه فاصله ايجاد کنند. اما اکنون تير آنها به سنگ خورد و من هم تلاش ميکنم بهترين پاسخ را به اعتماد مديران باشگاه بدهم.

وي ادامه داد: قطعا روزهاي خوب پيکان در راه است و من با انگيزهاي چند برابر گذشته تلاش ميکنم تا تيم نتايج مطلوب و در شان باشگاه فرهنگي پيکان بگيرد. هر چند معتقدم مديران باشگاه هر زمان که بخواهند ميتوانند مرا اخراج کنند. آنها حرمت و احترام زيادي به من گذاشتند و من هم چند برابر گذشته تلاش خواهم کرد و مطمئنم با تلاش بازيکنان پيکان را به جايگاه واقعياش ميرسانم.

ويسي در مورد اينکه چرا پيکان نتوانست نتايج خوبي بگيرد، گفت: علت اصلي اين مسئله احساسي بازي کردن بازيکنانم است. آنها احساسي فوتبال بازي ميکنند و چون من را دوست دارند شرايط تيم به هم ميريزد. ما از اين به بعد تلاش ميکنيم ضمن ارائه بازي خوب سه امتياز را هم بگيريم.

سرمربي پيکان در مورد پيشنهاد فدارسيون به او در مورد براي سرمربيگري تيم ملي جوانان گفت: صحبتي با من نشده است اما اگر چنين صحبتي شود، قطعا با تمام وجود براي کشورم تلاش خواهم کرد.

ويسي در مورد لغو ديدار با داماش گفت: دو سه مسابقه در اين هفته لغو شد که يکي از آنها بازي ما بود من تابع فدراسيون هستم اما از اينکه ديدار خانگيمان لغو شد، ناراحتم زيرا هفته آينده بايد در شهرستان دورود مقابل گهر بازي کنيم و دوباره خارج از خانه به ميدان برويم.