مدافع پاس همدان درباره احتمال صعود پاس به ليگ برتر گفت: در صورت حمايت هواداران و مسئولان همدان پاس سه هفته زودتر از پايان ليگ دسته اول ميتواند صعود خود را به ليگ برتر قطعي کند

عباس کاظميان درباره شرايط باشگاه پاس، آن را مطلوب خواند و اظهار داشت: تمرينات به طور مداوم در حال برگزاري است و اميدوارم با بردهايي که کسب ميکنيم مشکلات تيم را برطرف کنيم.

وي در ادامه درباره وضعيت خود افزود: از لحاظ آمادگي بدني در وضعيت ايدهآلي قرار دارم و اميدوارم بهتر از اين هم بشوم تا بتوانم بيشتر به پاس کمک کنم.

مدافع پاس درباره باخت برابر شهرداري تبريز، شرايط برد و باخت در فوتبال را امري عادي دانست و اظهار داشت: البته در روزي که نبايد ميباختيم متاسفانه با يک اشتباه تن به باخت داديم.

وي با بيان اينکه ما براي شکست حريف به مصاف حريف بوديم، افزود: در هر حال فوتبال دو رو دارد و شانس در آن بازي با ما يار نبود.

کاظميان با اشاره به اينکه هدف ما صعود به ليگ برتر است، گفت: پاس تيمي است که ظرفيت قهرماني در ليگ دسته اول و صعود به ليگ برتر را دارد و هدف ما از ابتدا صعود پاس به ليگ برتر بوده است.

وي درباره استعفاي وينگو نيز بيان داشت: وينگو مربي خوبي است ولي صلاح ديد که از سرمربي تيم کناره گيرد و در اين بازه زماني از پاس استعفا دهد.

مدافع پاس همدان با بيان اينکه مجتبي خورشيدي مربي خوبي است، ادامه داد: او تمرينات شادابي را برگزار کرده به طوري که بعد از رفتن وينگو تمرينات با شادابي و فشار کمتري برگزار شده است.

وي درباره بازي اين هفته برابر شهرداري بندرعباس، ضمن اينکه شرايط اين تيم را خوب ارزيابي کرد، افزود: ما در بندرعباس سه بر يک اين تيم را شکست داديم که اين امر نشان از توانمندي ما دارد.

کاظميان اظهار داشت: از آن جا که اين بازي در خانه خودمان است و همه تيمها از ما مي ترسند ما بايد کمي هجوميتر بازي کنيم تا اين سه امتياز درون خانه را کسب کنيم و بتوانيم بازيهاي که خارج از خانه باختهايم را همه را جبران کنيم.

وي با اشاره به تماشاگران همداني، خواستار حمايت بيشتر هواداران از تيم پاس شد و تصريح کرد: در حال حاضر تماشاگران بسيار کمي به ورزشگاه ميآيند که بايد با حضور بيشتر، تيم را ياري کنند.

مدافع پاس همدان اظهار داشت: تيم ما خوب بازي مي کند ولي بدشانسي ميآوريم و توپهاي ما در گل نميرود، من عقيده دارم اگر حمايتهاي لازم از تيم ما بشود تيم پاس سه هفته زودتر به ليگ برتر صعود ميکند.