این مدافع 34 ساله تا پایان فصل با منچستریونایتد قرارداد دارد و میتواند در پایان فصل با استفاده از قانون بوسمن راهی تیم دیگری شود


سایت گل- سرالکس فرگوسن، سرمربی منچستریونایتد با تاکید بر اینکه فردیناند میتواند ۳ سال دیگر در میادین باشد اعلام کرد در تمدید قرارداد با او حرف از مسایل مالی پیش نخواهد آمد.
به گزارش باشگاه ورزش، ریو فردیناند 34 ساله تا پایان فصل با منچستریونایتد قرارداد دارد و میتواند در پایان فصل با استفاده از قانون بوسمن راهی تیم دیگری شود.

الکس فرگوسن معتقد است مدافع کهنهکار تیمش توانایی این را دارد که بازهم در بالاترین سطح به فوتبال خود ادامه دهد.
فرگوسن در این مورد گفت: " به هیچ وجه فکر نمیکنم ریو بخواهد یونایتد را ترک کند. ما از این موضوع نمیترسیم و احساس خوبی نسبت به آن داریم."
فردیناند که پیش از این با آسیب دیدگیهای زیادی دست و پنجه نرم کرده بود، در 18 دیدار از 30 دیدار این فصل منچستریونایتد حضور داشته که 16 دیدار آن در لیگ برتر انگلیس بوده است.
فرگوسن در ادامه گفت:" تصور نمیکنم در تمدید قرارداد با ریو پای مسایل مالی پیش بیاید. اگر او بخواهد تا 3 سال دیگر هم در یونایتد بماند بازهم با او بر روی مسایل فوتبالی صحبت خواهیم کرد تا بهترین بازیها را از او شاهد باشیم. هیچ کس نباید فکر کند او در این برهه از فصل میتواند هر 4 روز یک بار برای ما به میدان برود."