پاسخ عبدی به مصاحبه گلمحمدی
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: پاسخ عبدی به مصاحبه گلمحمدی

نام واقعی
    SaEeD
    استاتوس
    در این دنیای بی صداقت رفاقت بی رفاقت...
    شغل و حرفه
    daneshjo...naghshe keshi
    بازیکن محبوب
    karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 3,669 بار در 1,625 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

پاسخ عبدی به مصاحبه گلمحمدی

امیدوارم نزد وجدان خود آگاه باشید و اینقدر راحت دروغ نگویید. واقعا چه لزومی داشت که کارهایم را به خاطر کمک به پرسپولیس کنسل کنم؟ مگر دیوانه بودم؟

سایت گل – حسین عبدی که همچنان در انگلیس به سر میبرد در پاسخ به مصاحبههای اخیر یحیی گلمحمدی گفت: ظاهرا در مصاحبهشان گفتهاند من به خاطر مسائل مالی مشکل داشتم اما آقای رویانیان، آقای شیرینی و آقای جمعهای مشاور رویانیان هم شاهدند و در جریان هستند که ما درباره مسائل مالی به توافق رسیدیم و مشکلی نبود.

وی ادامه داد: درباره زمان بازگشتنم هم صحبتهایی شده اما باید بگویم من هم زمان رفتنم مشخص بود، هم برگشتنم به همین خاطر با این حرفها نمیتوانند مسالهای را مطرح کنند که کارشان را توجیه کند. در ضمن آقای شیرینی و رویانیان هم هستند و میتوانند در همین ارتباط صحبت کنند اما اینها حرفهایی است که همین طوری مطرح میکنند چون چیزی برای گفتن ندارند.
    عبدی میگوید: بهتر است از ایشان بپرسید از چه تاریخی شروع به صحبت با بگوویچ کردند. قرار بود من سوم یا چهارم ژانویه برگردم و باشگاه هم از این مساله باخبر بود اما چند روز قبل از این، با فرد مورد نظرشان توافق کرده و قبلتر از آن مذاکرات و قرار و مدارهایشان را گذاشته بودند.
    مربی سابق پرسپولیس میگوید: هر کسی میداند چه کار کرده است و باید نزد وجدان خودش، خودش را محاکمه کند. من میخواستم صادقانه به پرسپولیس کمک کنم اما ایشان در لاک مظلومیت دنبال اهداف خودشان بودند.
    عبدی خطاب به سرمربی پرسپولیس میگوید: من دنبال سرمربیگری بودم؟ شما با اصرار دنبال من آمدید و چند بار جلسه گذاشتید. چطور میتوانستم دنبال سرمربیگری باشم؟ البته که سرمربیگری پرسپولیس برای همه پیشکسوتان پرسپولیس افتخار است اما من دنبال این پست بودم یا شما که با برنامه آمدید؟
    وی ادامه میدهد: امیدوارم نزد وجدان خود آگاه باشید و اینقدر راحت دروغ نگویید. واقعا چه لزومی داشت که کارهایم را به خاطر کمک به پرسپولیس کنسل کنم؟ مگر دیوانه بودم؟
    عبدی میگوید: اگر راست میگویید با من تماس میگرفتید اما چه لزومی داشت ۵-۴ روز قبل از برگشتنم جنین کار زشتی انجام دهید؟ رفتهاید فکر کردهاید چه بگویید و حالا میگویید دیر آمده؟
    وی در پایان میگوید: باید بگویم من هم خیلی خوشحالم که با شما همکار نشدم چون درست نبود در این جو ناسالم کار کنم اما آدمهایی که نقاب زده بودند را شناختم. در هر حال امیدوارم پرسپولیس موفق شود اما بعید میدانم چرا که در این شرایط بازیکنان هم دیگر نمیتوانند به حرفهای مربیشان اعتماد کنند.

میدونی بن بست| زندگی کجاست؟؟؟
    جایی که...
    نه حق خواستن داری
    نه توانایی فراموش کردن

2. 2 کاربر مقابل از SaEeD_ReD عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

fatemehdi (6th January 2013), Y♥aLd♥a (6th January 2013)

نام واقعی
    مهدی
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Argentina
    تشکر شده 501 بار در 172 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    آقای عبدی شما اگه دلت به حال پرسپولیس می سوخت سکوت میکردی مثه خیلیای دیگه که حقشونه توی پرسپولیس باشن ولی به خاطر تیم و هوادارا سکوت کردن.
    حالا که تیم داره خوب بازی میکنه و نتیجه هم میگیره شما نباید تیم رو به حاشیه ببرید. شما اگه مربی خوبی بودی زمانی که توی تیم بودی چرا موفق نبودی؟
    پرسپولیس و دیگر هیچ