مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: حق نداريم به دو بازي آينده يا فينال جام حذفي فکر کنيم بلکه بايد پله به پله در اين رقابتها بالا برويم تا به هدفمان برسيم.

جلال حسيني اظهار داشت: با توجه به تمريني که در هفته جاري داشتيم خودمان را آماده کرديم. ما بازي بسيار سختي را در مقابل تيم خوب و با انگيزه نفت داريم و اگر ميخواهيم برنده باشيم بايد از موقعيتهاي خودمان بهترين استفاده را ببريم.

وي افزود: پس از پيروزي مقابل فجر، برابر گهر بازي نکرديم، لغو اين بازي به ضرر ما شد چون در شرايط مسابقه راحتتر ميتوانستيم برابر نفت به ميدان برويم، گرچه شايد گهر هم براي ما دردسرساز ميشد.

حسيني در مورد شانس پرسپوليس براي قهرماني در جام حذفي نيز گفت: خيلي خيلي سخت است تا درباره قهرماني در جام حذفي حرف بزنيم. ما حق نداريم به دو بازي آينده و يا فينال جام حذفي فکر کنيم. بايد پله پله بالا برويم تا بتوانيم به هدف خودمان برسيم. هدفگذاري ما کاملا مشخص است و اميدوارم اسير اتفاقات فوتبال نشويم.

حسيني خاطرنشان کرد: من از هواداران ميخواهم در اين شرايط حساس ما را حمايت کنند. بالاخره حضور آنها راه موفقيت ما را هموارتر ميکند.

وي در مورد خط دفاعي پرسپوليس نيز گفت: خوشبختانه شرايط تيم ما بد نيست، در نيم فصل دوم، 2 گل از نفت خورديم و غافلگير شديم اما در ساختار دفاعي و هجومي استاندارد هستيم و فقط بايد از فرصتهاي خودمان بهترين استفاده را ببريم خصوصا در مسابقاتي چون جام حذفي که جايي براي جبران ندارد.