هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از تیم قهرمان نیامده ام که نیمکت نشین پرسپولیس باشم و بزودی به ترکیب اصلی تیم می رسم.

عادل کلاه کج اظهار داشت: در نیم فصل اول با سپاهان قهرمان نیم فصل شدم و متاسفانه مشکلاتی برایم به وجود آوردند که مجبور شدم از این تیم جدا شوم و به پرسپولیس بیایم من از تیم قهرمان نیامده ام که در پرسپولیس نیمکت نشین باشم و به زودی به ترکیب اصلی تیم می رسم.

در حال حاضر شرایط بسیار خوبی دارم و در تمرینات خیلی خوب کار می کنم و مطمئن هستم به ترکیب اصلی تیم می رسم چون اهداف بزرگی دارم.

هافبک تيم فوتبال پرسپولیس افزود: هدف من رسیدن به پیراهن تیم ملی است و به پرسپولیس آمدم تا بهتر دیده شوم به همین دلیل باید اول به ترکیب اصلی پرسپولیس برسم من انگیزه زیادی دارم و تلاش می کنم تا به پیراهن تیم ملی برسم.

وی در ادامه گفت: در آستانه بازی با نفت تهران در جام حذفی شرایط بسیار خوبی داریم و تمام بچه ها با روحیه بالا در تمرینات شرکت می کنند دوست داشتیم بازی ما با گهر برگزار می شد که این بازی لغو شد و حالا تمام تمرکز مان روی بازی با نفت تهران در جام حذفی است تیم ما در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و با تمام قدرت به مصاف نفت تهران می رویم.

کلاه کج اظهار داشت: طبق اعلام سازمان لیگ در ورزشگاه تختی باید با نفت تهران بازی کنیم دوست داشتیم این بازي در آزادی برگزار مي شد تا هوادارن بیشتری به تیم ما کمک می کردند اما برای ما فرقی ندارد کجا بازی کنیم و حتی اگر در زمین خاکی هم بازی کنیم، باید نفت تهران را ببریم و به مرحله بعدی جام حذفی صعود کنیم.

وی افزود: نفت تهران تیم جوان و دونده ای است و مربی بسیار خوبی هم دارد آنها برای این بازی با برنامه به میدان می آیند و دنبال نتیجه ای خوب هستند اما مقابل پرسپولیس شانسی برای پیروزی ندارد چون بچه های ما اجازه چنین کاری را به آنها نمی دهند ما کاملا آماده و هوشیار هستیم و با تمام توان مقابل نفت تهران بازی می کنیم تا نتیجه خوبی بگیریم و یک گام دیگر به فینال جام حذفی نزدیک شویم.

هافبک تيم فوتبال پرسپوليس افزود: پرسپولیس در لیگ برتر نتوانست انتظارات را بر آورده کند هر چند که در نیم فصل دوم شرایط ما بهتر شده و می توانیم خودمان را در جدول بالا بکشیم اما جام حذفی برای ما خیلی مهم است و تحت هر شرایط باید در این مسابقات قهرمان شویم.

خوشبختانه شرایط ما طوری است که در حال حاضر همه تیم ها از ما می ترسند و همین مساله باعث می شود تا با اعتماد به نفس بیشتری بازی کنیم ما باید در جام حذفی قهرمان شویم تا به لیگ قهرمانان آسیا برویم.

کلاه کج در پایان گفت: هواداران پرسپولیس بهتر از هر کسی شرایط تیم را می دانند و مطمئن هستم که مقابل نفت تهران برای تیم ما سنگ تمام می گذارند تا با تشویق و حمایت آنها از سد نفت تهران بگذریم و به مرحله بعدی جام حذفی صعود کنیم.