میلان در حالی برابر سیه نا از هفته نوزدهم سری آ به پیروزی رسید که یوونتوس,اینتر,فیورنتینا و رم در نخستین بازی سال 2013 طعم شکست را تجربه کردند.


سایت گل-روسونری در شرایطی خاص از هفته نوزدهم سری آ ایتالیا در سن سیرو به میزبانی سیه نا رفت که پیش از این بازی با بحران محرومیت و مصدومیت مدافعان میانی خود روبرو بود . به طوری که تنها گزینه موجود آلگری برای استفاده در قلب خط دفاعی فرانچسکو آچربی بود, بازیکنی که چندان در طول فصل به او فرصت بازی داده نشد. اما با تمام این تفاسیر آلگری تصمیم گرفت در دفاع چهار نفره خود از ماتیا دی شیلیو در کنار آچربی به عنوان مدافع میانی خود استفاده کند.در شبی که دیگر تیم های بزرگ ایتالیایی از جمله یوونتوس, اینتر, فیورنتینا و رم تن به شکست دادند میلان در نهایت موفق شد به لطف گل های بویان و پاتزینی از سد سیه نا عبور کند.
به نقل از ac-milan.ir-آلگری پس از پیروزی 2-1 برابر سیه نا از هفته نوزدهم سری آ ایتالیا به خبرنگاران گفت: "در طول تعطیلات دو هفته ای زمستانی اتفاق خاصی در تیم رخ نداده. اما در نیمه نخست بازی عملکرد بسیار بدی داشتیم که امکان شکست در همان نیمه اول وجود داشت اما در نیمه دوم به جریان بازی برگشتیم"

او در ادامه گفت :"همیشه اولین بازی پس از تعطیلات کریسمس کمی سخت و دشوار است اما ما شروع بدی داشتیم. هر چند که بدون مدافعان اصلی میانی خود موفق به کسب سه امتیاز ارزشمند شدیم"

این مربی 45 ساله در رابطه با عملکرد دیشیلیوگفن: "دیشیلیو یک بار دیگر ثابت کرد که حتی به عنوان یک مدافع میانی در پستی غیر تخصصی چه کیفیت بالایی دارد .این یک پیروزی ارزشمند بود که باعث پیشروی ما در جدول شد"

بویان کرکیچ به عنوان بازیکن تعویضی در نیمه دوم به بازی آمد و موفق شد ضمن درخشش با گلزنی خود میلان را به پیروزی ارزشمند برساند.آلگری در این باره گفت: "بویان از تکنیک بالایی برخوردار است و توانایی تغییر سرنوشت بازی را دارد.اگر او همیشه به این شکل بازی کند غیر قابل مهار و به یک بازیکن بزرگ کلاس جهانی تبدیل خواهد شد"

آلگری در پایان در رابطه با احتمال خروج بوآتنگ از میلان چنین گفت:"آیا بوآتنگ میلان را ترک می کند؟ نه و کاملا مطمئن هستم.دیدیه دروگبا به میلان نخواهد آمد چون خلاف سیاست های باشگاه مبنی بر جوانگرایی و کاهش دستمزدها است"