به آدان گفتم که سوتهایی که می شنود برای من است ونه برای او

سرمربی رئال در صحبت هایی درمورد جنجالهای بازی یکشنبه شب صحبت کرده

سایت گل- ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی رئال مادرید از سوت هایی که در بازی یکشنبه شب تیمش مقابل رئال سوسیداد در ورزشگاه برنابئو به گوش می رسید و در لحظات اخراج آدان نیز اوج گرفت راضی نبود و بخش عمده ای از صحبت های طولانی و جنجالی اش دراین کنفرانس خبری را به این موضوع اختصاص داد.
این گفتگوی طولانی را در دو بخش برای شما آماده کرده ایم. بخش دوم را دراینجا مطالعه کنید:
*بازگشت به جریان بازی: من به بازیکنانم گفتم که ده نفری که در زمین هستند باید در بازی مشارکت کنند. نمی توانند فقط 9 نفره به دفاع بپردازند. می بایست منسجم بود و با احساسات تمام بازی کرد
*بازی جام حذفی مقابل سلتا: من برای آن بازی به اندازه بازی یکشنبه شب نگرانم. شانس ما در این رقابتها حداقل است ولی من به عنوان یک سرمربی باید تا پایان خط بروم. حالا بازی جام حذفی برای ما مهمتر از بازی لیگ است؛ چون ما در شرایط متفاوتی هستیم. سلتا ویگو اعتماد به نفس زیادی دارد ولی تجربه من در این دو سال و نیم بر این پایه است که هواداران آن احساساتی بردن و دنبال کردن رقابت ها یا باختن و حذف شدن را دوست دارند. فکر می کنم که با اینکه دو روز دیگر یک بازی دیگر خواهیم داشت، حسم این را می گوید که تیم آماده خواهد بود و با کمک هواداران می توانیم سلتا را حذف کنیم.
*سوتهای انتقادی برای آدان: قبل از شروع این بازی و بازی با مالاگا به آدان گفتم که سوتهایی که می شنود، برای من است و نه برای او. هواداران مشکلی با آدان ندارند و رسانه ها هم همین طور. آنها با من مشکل دارند و نسبت به تصمیمم واکنش نشان می دهند. آنتونیو آدان این فشار را تحمل می کند. در اسپانیا این یک مشکل بزرگ است . در هیچ جای دیگر دنیا این موضوع مبدل به یک مشکل نمی شود. باور شخصی من این است که احترام به ما از میان رفته، به ویژه برای آدان. او شانزده سال است که در مادرید است و در اینجا رشد و پرورش یافته. او یک مادریدی است . اینجا خانه اوست و نمی دانم که چرا نباید این حق را داشته باشد که راضی و خوشحال باشد. شما مشکلات با مورینیو را به بی احترامی به آدان مبدل کرده اید