سرمربی لیورپول در دفاع از مهاجم اروگوئه ای تیمش صحبت کرده

سایت گل- برندان راجرز سرمربی لیورپول در پایان دیدار تیمش مقابل مسنفیلد تاون در اف ای کاپ به این نکته اشاره کرد که در جریان اتفاقی که دراین مسابقه رخ داد، داور بازی باید سرزنش شود و نه لوئیس سوارس.
درجریان این مسابقه لوئیس سوارس برای به ثمر رساندن گل پیروزی بخش تیمش از دستش استفاده کرد.
در ابتدا آنها با گل دانیل استوریج، خرید جدید این تیم در بازار زمستانی از حریف پیش افتادند و بعد از آن هم سوارس با بهره گیری از بازویش برای لیورپول گلزنی کرد.
با این وجود برندان راجرز بازیکن خودش را که با بهره گیری از دستش به گل رسید را سرزنش نمی کند. او در صحبت هایی به ایی.اس.پی.ان گفت:« من یک بار دیگر صحنه آهسته را تماشا کردم و بدون هیچ شکی سوارس از دستش استفاده کرد. من فکر می کنم که داور و کمک داورها داشتند تماشا می کردند که چه اتفاقی افتاده و کاملا هم معلوم بود که این برخورد، غیرعمدی نبوده.»
راجرز ادامه داد:« بعد از آن گل من با داور چهارم صحبت کردم و از اوپرسیدم که آیا خطای هند بوده؛ چون من نتوانستم دقیق صحنه را ببینم. او هم گفت که گل سوارس با دست به ثمر رسیده. این یک بدشانسی بزرگ برای منسفیلد و یک خوش شانسی بزرگ برای ما بود.»
او ادامه داد:« راستش را بخواهید چنین اتفاقاتی در فوتبال رخ نمی دهد. زیاد نمی بینید که این اتفاق بیفتد و لوئیس نباید این کار را می کرد. این وظیفه داوران است که این را ببینند. آنها برای این پول می گیرند و به همین خاطر هم هست که آنها داوران حرفه ای هستند. آندره مارینر ،داور مسابقه به نظر من عملکرد فوق العاده ای داشت و دستیارانش هم همین طور. این اتفاق را می توان یک بدشانسی خواند.»