با جدایی شاماخ و جورو از آرسنال سرمربی توپچی ها اعلام کرده که تیمش در بازار زمستانی بازیکنان جدیدی را خریداری خواهد کرد


سایت گل- آرسن ونگر سرمربی آرسنال در صحبت هایی به این نکته اشاره کرده که تیمش در بازار نقل و انتقالات زمستانی یک یا دو بازیکن جدید به خدمت خواهد گرفت.
بعد از تساوی2-2 این تیم مقابل سوانسی در دور سوم رقابت های اف ای کاپ، حالا شاهد تکرار این بازی خواهیم بود و این درحالی است که آرسنال بازیهای سختی مقابل منچسترسیتی و چلسی و وستهم و لیورپول را پیش رو دارد
در بازار زمستانی مروانه شاماخ و ژوان جورو به صورت قرضی آرسنال را ترک کردند و در پایان این بازی ونگر اعلام کرد که تیمش فضای خالی برای خریدهای جدید دارد.
او در صحبت هایی به وب سایت رسمی باشگاه گفت:« ابو دیابی در حال بازگشت است و اگر بتوانیم یک یا دو بازیکن در بازار نقل و انتقالات بیابیم، آنها را به خدمت می گیریم. درابتدا باید بازیکنانی که داریم را حفظ کنیم و سپس یک یا دو بازیکن جدید بخریم. ما شاماح و جورو را از دست داده ایم؛ پس فضای خالی درتیم ما ایجاد شده.»
در جریان بازی یکشنبه شب گلهای پودولسکی و گیبس توسط میچو و دانی گراهام خنثی شدند تا بازی با تساوی به پایان برسد. البته ونگر مطمئن است که می بایست خطای روی آرون رمزی یک پنالتی برای تیمش به همراه می داشت. ونگر دراین باره گفت:« آن خطا پنالتی بود و داور هم آن را دید. می دانید چرا او پنالتی نگرفت> چون فکر کرد که آن بازیکن عمدی آن حرکت را انجام نداده و من هم فکر کردم تصادفی بود ولی این طور نبود. ما باید در این بازی به پیروزی می رسیدیم. نیمه اول کمی بازی بسته بود ولی در نیمه دوم شاهد بازی بازتری بودیم.»
ونگر ادامه داد:« ناامید کننده است که گلی مثل گل گراهام را دریافت کردیم. حتی درکرنرها هم درابتدا توپ ها مال ما می شد ولی آن را از دست می دادیم. ما باکیفیت بازی کردیم و خیلی خوب است که اگر بتوانیم این روند را تکرار کنیم.»
لادروپ سرمربی سوانسی هم درپایان بازی گفت:« تکرار بازی، چیزی نیست که ما به دنبالش بوده باشیم؛ آن هم در شرایطی که در لیگ کاپ باید مقابل چلسی قرار بگیریم و بازیهای لیگ برتر هم پیش روست. برنامه های خیلی فشرده ای داریم. ولی تکرار بازی بهتر از باخت است.»