پزشک تيم پرسپوليس با اعلام اينکه اين تيم براي رويارويي با نفت تهران بازيکن مصدوم ندارد،گفت: بهتر است قاضي پس از مصدوميت بلند مدت در بازي با نفت تحت فشار زيادي قرار نگيرد اما اين موضوع به نظر کادر فني بستگي دارد.

وجيه الله چشمه سري در گفتگو با مهر، ضمن بيان مطلب فوق گفت: خوشبختانه براي رويارويي با تيم نفت تهران هيچ بازيکن مصدوم جديدي نداريم و همه از آمادگي کامل برخوردارند. تنها مصدوم ما محمد قاضي بود، خوشبختانه مصدوميت وي که چيزي حدود دو ماه به طول انجاميد به طور کامل برطرف شده است. با توجه به مصدوميت طولاني اين بازيکن بهتر است وي در بازي با تيم نفت تهران تحت فشار زيادي قرار نگيرد البته اين موضوع بازهم به نظر کادر فني بستگي دارد.

پزشک تيم پرسپوليس در پاسخ به اين پرسش که آيا برگزاري تمرينات اين تيم در آلودگي شديد هوا، به سلامت بازيکنان ضربه نمي زند، گفت: قطعا آلودگي هوا بر سلامت بازيکنان تاثير مي گذارد اما چاره اي نداشتيم. البته بازيکنان در جريان تمرين تيم از ماسک استفاده مي کنند.

وي درهمين خصوص افزود: اگرچه ماسک به طور کامل نمي تواند از ورود ذرات موجود در هوا به ريه بازيکنان جلوگيري کند اما استفاده از آن براي حفظ سلامت بازيکنان چندان بي تاثير نيست و بويژه به بازيکناني که آلرژي دارند مي تواند کمک زيادي کرده و شرايط تنفسي آنها را بدتر نکند.

ديدار تيم هاي فوتبال نفت تهران و پرسپوليس از مرحله يک هشتم نهايي رقابت هاي جام حذفي ساعت 16:30 سه شنبه در ورزشگاه آزادي برگزار مي شود.