مربي پرسپوليس گفت: بازي مقابل استقلال هميشه حساسيت هاي خودش را دارد.

محسن عاشوری در نشست مطبوعاتی قبل از دیدار فردا تیمهای استقلال و پرسپولیس در جام ولایت گفت: در دیدار اول خوب بازی کردیم و بازی فردا هم میتواند با توجه به تعطیلات لیگ یک دیدار تدارکاتی خوب برای ما باشد. بازی مقابل استقلال همیشه حساسیتهای خودش را دارد اما از نظر ما این بازی دیداری است که در یک تورنمنت برگزار میشود که باید بر حسب تکلیف در آن حضور پیدا کنیم.
وی در مورد تفکرات مدیران در تیمهای لیگ برتری گفت: باشگاه حرفهای باید تفکرات حرفهای باشد و ما از بازیکنانمان میخواهیم حرفهای عمل کند و مدیران هم باید اینگونه باشند. سال به سال مشکلات کمتر میشود چرا که 10 سال برای لیگ حرفهای زمان زیادی نیست در مرحله آزمون و خطا هستیم.
عاشوری افزود: در مدت زمانی که این بازی به ما ابلاغ شد کمتر از 24 ساعت تیم را جمع کردیم.
مربی پرسپولیس یادآور شد: با مربیان زیادی کار کردم که اختلافات فنی زیادی نداشتند اما آنهایی موفق بودند که دارای نظم بودند و باید برای موفقیت از آنها الگو بگیریم.
عاشوری خاطرنشان کرد: با تائید مشکلات استقلال باید بگویم که ما هم مشکل داریم. در روزهای گذشته تنها با 5 بازیکن اصلی تمرین کردیم و سایرین در مسافرت بودند که به ما ملحق شدند. من هم موافقم که باید در یک فرصت مناسب با تیمهای خوب این جام برگزار میشد.
عاشوری در مورد حضور عابدزاده در این تیم یادآور شد: ظاهرا با درخواستهایی که او داشت موافقت نشد و با وی به توافق نرسیدند. میخواهم به عابدزاده که اسطوره فوتبال ایران و یکی از دروازهبانان بزرگ این مملکت بود بگویم ایرادی نداشت که اگر در این مقطع که این همه فشار روی باشگاه است، به ما کمک میکرد چرا که در حال حاضر بستر فراهم بود.

عاشوری در پاسخ به این سؤال که آیا فردا پرسپولیس برای پیروزی به میدان میرود گفت: من به بازیکنانم گفتم حتی در بازیهای محلی هم برای برد به میدان بروند. ما حتی در تمرین هم برای پیروزی پاداش می گذاریم.