بیانیه شدید اللحن رئیس کمیته انضباتی علیه فردوسی پور
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: بیانیه شدید اللحن رئیس کمیته انضباتی علیه فردوسی پور

نام واقعی
    Mohammadreza
    استاتوس
    من اومدم خوب شم ولی قسمت نشد
    شغل و حرفه
    هیچی بیکار!
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 10,986 بار در 3,309 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 51 تاپیک

به گزارش نیمروز به نقل از جوان، چند روز بعد از اینكه عوامل برنامه نود در حاشیه برنامه دوشنبهشب گذشته، برای عادل فردوسیپور جشن تولد ۳۸ سالگیاش را گرفتند هجمهها علیه این مجری و برنامه نود شدت گرفته است. دیروز بود كه بیانیه ۱۰ بندی رئیس كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال روی خروجی ایسنا قرار گرفت كه به شدت از عادل فردوسیپور انتقاد كرده و اشاره شده بود كه برنامه نود حیای فوتبال ایران را از بین میبرد. این بیانیه پس از آن است كه در همان برنامه هفته گذشته رویانیان كه پس از پرداختن برنامه نود به ادعای سرپرست فجر مبنی بر قرارداد یك میلیارد و ۲۰۰ میلیونی رضا حقیقی عصبانی شده بود، نود را به گرم كردن بازار دلالها متهم كرد. البته این اولین بار نیست كه فردوسیپور مورد انتقاد قرار میگیرد، در سالهایی كه نود روی آنتن شبكه سه میرود این برنامه برای خودش دشمنان زیادی دست و پا كرده است كه معتقدند فردوسیپور با برنامهاش تیشه به ریشه فوتبال میزند این در حالی است كه در مقابل برخی هم میگویند نود خدمت زیادی به فوتبال كرده است.

ماجرای بیانیه شدیداللحن رئیس كمیته انضباطی به اتقافات برنامه هفته گذشته نود بر میگردد. در این برنامه ابتدا صحبتهای یكی از كارشناسان حقوقی درباره تخلف كمیته انضباطی درباره فسخ قرارداد ردی و صدور كارت بازی برای فرهاد مجیدی پخش شد. براتی كه به عنوان مهمان تلفنی روی خط برنامه آمده بود گفت: «طبق قانون فسخ قرارداد لیام ردی به صورت مشروط بوده و قرار است اگر باشگاه استقلال تا ۱۸ دی مبلغ ۸۴ هزار دلار را به لیام ردی پرداخت كند قرارداد وی فسخ شود و در هر صورت چون عقد قرارداد فرهاد مجیدی منوط به فسخ قرارداد لیم ردی بوده و این مسئله در زمان نقل و انتقالات صورت نگرفته است، قرارداد فرهاد مجیدی قانونی نیست.»
    مخاطب صحبتهای براتی، كمیته انضباطی بود كه هفته قبل از آن، بدون اینكه بدهی ردی پرداخت شود، قرارداد دروازهبان استرالیایی استقلال را فسخ كرده بود تا مشكلی برای صدور كارت بازی مجیدی وجود نداشته باشد. براتی از حسنزاده خواست در مورد اینكه بر اساس كدام ماده و قانون چنین حكمی داده پاسخگو باشد اما رئیس كمیته انضباطی در این مورد پاسخی نداد و همه چیز را به برنامه آینده نود موكول كرد تا در این باره مفصل پاسخ دهد. شش روز پس از برنامه جنجالی هفته گذشته نود، دیروز رئیس كمیته انضباطی كه وعده بود در برنامه این هفته نود درباره ابهاماتی كه درباره فسخ قرارداد ردی وجود دارد توضیح دهد با انتشار یك بیانیه تند در ایسنا از عادل فردوسیپور انتقاد كرد. نكته جالب اینكه حسنزاده در این بیانیه ادعا كرده چون درباره سؤال فسخ قرارداد ردی قبلاً با او هماهنگ نشده بود نتوانسته توضیحات كافی بدهد.
    در بند یك این بیانیه حسنزاده گفته است: «تماس تلفنی كه عادل فردوسیپور در برنامه ۹۰ با من برقرار كرد، قرار بود صرفاً درباره موضوع محرومیت تماشاگران داماش و رأی كمیته انضباطی پرسیده شود، اما در ادامه طبق معمول بحث به جایی كشیده كه سؤالها هماهنگ شده نبود. در طول حدوداً دو سالی كه من در كمیته انضباطی هستم، به من ثابت شده كه رفتار فردوسیپور در برنامه ۹۰ حداقل در قبال ما جوانمردانه نبوده است. اساساً ایشان به جذب مخاطب به هر قیمتی اعتقاد دارد. حال میخواهد به قیمت خراب كردن افراد، اهانت، تخریب، توهین، جنگ آبی و قرمز باشد یا به تقابل كشیدن دو نفر و اینكه خودش مسئلهای را ببرد و بدوزد. من مستند دارم و كاملاً مستدل این حرفهایم را ثابت میكنم.»
    حسنزاده در بند دو این بیانیه ادعای جالبی مطرح كرده و گفته است كه فردوسیپور باید سؤال درباره فسخ قرارداد ردی را از قبل با او هماهنگ میكرد: «اگر هدف این برنامه روشنگری است، طبق روال معمول برنامههای تلویزیونی قبل از برنامه با كارشناس تماس گرفته میشود، موضوع بحث و پرونده و سؤالهایی كه قرار است پرسیده شود به او گفته میشود، اما چرا در مورد من این گونه نیست و دفعتاً ساعت دو بامداد با من تماس گرفته میشود و در این شرایط سؤالی درباره یكی از ۲۰ پروندهای كه ما در كمیته انضباطی داریم، پرسیده میشود، این كار به عقیده من تخریبی است. میتوانست به من عصر زنگ بزند، سؤالها و موضوع بحث را بگوید و همچنین بگوید كه چه كارشناسی قرار است درباره موضوع با من بحث كند. متأسفانه عادل فردوسیپور به دنبال روشنگری نیست. فقط به فكر پیش بردن سناریویی است كه خودش نوشته كه در این سناریوها همیشه خودش قهرمان داستان است. فردوسیپور فكر میكند ابوعلی سینای فوتبال است. اگر هدف روشنگری باشد، باید شرایطی را فراهم كند كه كارشناس یا میهمان برنامه با آمادگی كامل پاسخگو باشد.»
    حسنزاده در بند سه این بیانیه هم آورده است: «بارها گفتهام كه برخی از قسمتهای برنامه ۹۰ حیای فوتبال را از بین میبرد، آن وقت همه میگویند كه پرخاشگری در استادیوم از كجا میآید؟ مدیر و مربی چرا علیه هم صحبت میكنند و از زدن حرفهای نامربوط ابایی ندارند. وقتی در برنامه زندهای كه پربیننده است و میلیونها نفر آن را تماشا میكنند چنین حرفهایی زده میشود اتفاق دیگری هم كه در فوتبال میافتد طبیعی است.»
    رئیس كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پس از این بیانیه ۱۰ بندی درباره اینكه فسخ قرارداد ردی شائبه جانبداری كمیته انضباطی از باشگاه استقلال را تقویت كرده به ایسنا گفت: «كاش عادل فردوسیپور به جای این همه جنجال و سر و صدا یك بار هم پای صحبت ابراهیمی، جعفری و فتحاللهزاده و سایر مدیران بنشیند و درباره رفتارهای غیر قانونی بازیكنان خارجی، بیانضباطی آنها، رفتارهایی مانند شركت نكردن در تمرین یا ترك اردو صحبت كند. بعد رأی كمیته انضباطی را بخواند و به مردم شریف ایران بگوید كه رأیی كه ما درباره پنج بازیكن صادر كردهایم ارتباطی به یك باشگاه یا فردی نداشته است.»
    نكته جالب در بیانیه ۱۰ بندی رئیس كمیته انضباطی، توضیح ندادن درباره چگونگی فسخ قرارداد دروازهبان استرالیایی استقلال است، مسئلهای كه رویارویی را بین حسنزاده و فردوسیپور كلید زد اما رئیس كمیته انضباطی همچنان از پاسخگویی در این رابطه طفره رفته و سعی كرده است برنامه نود را به چالش بكشد!

نام واقعی
    رسول
    استاتوس
    YAR
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 1,649 بار در 876 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده