رئیس باشگاه بارسلونا از رسیدن توپ طلا به مسی به شدت خوشحال بود


سایت گل- ساندرو روسل ، رئیس باشگاه بارسلونا از اینکه توپ طلای سال 2012 نصیب مسی شد تا این ستاره آرژآنتینی به چهارمین توپ طلای متوالی اش در دنیای فوتبال برسد به شدت خوشحال بود.
روسل در صحبت هایی دراین باره گفت:« این برای ما مثل قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپاست. این در حقیقت قدردانی از تلاش های انجام شده در بارسلونا در طول سالهای اخیر است. مسی بهترین بازیکن تاریخ دنیای فوتبال است . فراتر از پله و فراتر از هر فرد دیگری؛ کار سخت مدیریت شخصیت است و نه مهارت ها.»
طبق گزارش منتشره در روزنامه آ.اس ، روسل در میکسد زون این مراسم هم با لحن طنزآلودی در مورد زمان انتخاب مسی به عنوان برنده توپ طلا گفت:« دوست دارم تا کمی سربه سر فلورنتینو (پرس) بگذارم.»
رئیس باشگاه بارسلونا به علاوه اعلام کرد که با گواردیولا صحبت کرده:« من توانستم کمی با گواردیولا صحبت کنم ولی او به من چیزی نگفت که فصل آینده کجا مربیگری خواهد کرد.»
بعد از آن هم روسل با بهره گیری از شبکه های اجتماعی به همه تبریک گفت ونوشت:« به لیونل مسی به خاطر توپ طلایش تبریک می گویم؛ به آندرس اینیستا به خاطر حضور در جمع فینالیست های توپ طلا و به دانی آلوس، پیکه و چابی به خاطر حضور در تیم منختب یازده نفره. به بیسنته دل بوسکه و گواردیولا هم تبریک می گویم.» روسل در صحبت هایی که در وب سایت رسمی بارسلونا هم بازتاب یافت گفت:« من واقعا به بازیکنان خودمان و به اینکه در این بارسا هستم احساس غرور می کنم.»