*گلمحمدي:تعداد زياد مخالفان يعني خوب کار ميکنيم*
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: *گلمحمدي:تعداد زياد مخالفان يعني خوب کار ميکنيم*

نام واقعی
    MINA
    استاتوس
    ...Pbt...
    شغل و حرفه
    DaNeShJoO
    بازیکن محبوب
    Karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 4,497 بار در 1,902 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 29 تاپیک

*گلمحمدي:تعداد زياد مخالفان يعني خوب کار ميکنيم*

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: به خاطر کمر درد کنار زمين مينشينم و شبيه مارچلو بيلسا نيستم.

يحيي گلمحمدي پس از پايان بازي پرسپوليس مقابل نفت تهران در ارتباط با حرف و حديث هايي که در مورد حضور بگوويچ در اين تيم به وجود آمد،اظهار داشت: شايد بارها درباره بگوويچ در چند مدت اخير حرف زده باشم اما در کل باز هم اعلام ميکنم من حدود 12 سال است که بگوويچ را ميشناسم. هميشه به شکلي با او ارتباط داشتم. مربي بسيار خوب و با تجربهاي است و جو فوتبال ما را به خوبي ميشناسد. ميخواهم حرف نهاييام را درباره بگوويچ بزنم چون ديگر نبايد اين مسئله را زياد مانور کرد چون ديگر بگوويچ به ما پيوسته است.

وي در خصوص مهرزاد معدنچي که گفته ميشود با پادر مياني برخيها به پرسپوليس اضافه شد، نيز گفت: معدنچي بازيکن بزرگي است پس از اينکه پاي خود را بنا به دلايلي عمل جراحي کرد کمي افت کرد. من هم با توجه به شرايط پرسپوليس مجبور بودم او را از ليست خارج کنم اما در نهايت با توجه به اينکه او تيمي پيدا نکرد و چند بازيکن هم خواستند در کنار ما باشد، من هم از استقبال بازيکنان خوشحال شدم و سعي کردم که اين بازيکن کنار تيم باشد.

سرمربي سرخپوشان در پاسخ به سؤالي ديگر که کاظميان گفته که شما زورتان به معدنچي و کاظميان رسيد اما در برابر کريمي و مهدويکيا کاري نتوانستيد انجام دهيد، گفت: هميشه در پرسپوليس سعي خواهم کرد بهترين تصميمها را بگيرم. برايم فرقي نميکند جواد کاظميان، معدنچي و يا افراد ديگري باشند. همه اينها دوستان خوب من هستند اما من بايد براي پرسپوليس تصميم بگيرم تا به اين تيم کمک شود.

وي افزود: من در بازي مقابل نفت روز بسيار سختي را پيش بيني ميکردم اما حتي پس از خوردن يک گل به بازيکنانم اطمينان داشتم. نفت تيمي است که در ليگ ما بسيار خوب دفاع و سپس ضد حمله ميزند. ما بعد از اينکه گل خورديم فکر کردم که به مشکل ميخوريم اما با حضور بازيکنان باتجربه و جوان بازيکن درست شد.

گل محمدي ادامه داد: هر چه که از بازي ميگذشت پرسپوليس سوار ميدان ميشد موقعيتهاي بسيار زيادي داشتيم اما فقط 4 تاي آن به گل تبديل شد. در کل بعد از اينکه بازي باخته مساوي شد من ميدانستم که بازي را ميتوانيم ببريم. در شرايط بازي با نفت تا الان قرار نگرفته بوديم چون ما هميشه گل اول را ميزديم اما در اين بازي با تجربه جديد پيروز شديم.

گلمحمدي يادآور شد: بچههاي من نشان دادند که بازيکناني بسيار بزرگ و در مواقع ضروري خيلي خوب تصميم ميگيرند. اين برايم در آينده خيلي خيلي خوب است. تيمي که در شرايط سخت به شرايط ايدهآل برگردد خيلي خوب است.

سرمربي پرسپوليس در مورد انتقادهاي پيشکسوتان نيز گفت: من از حاشيه در فوتبال متنفرم در دوران بازيگريام نيز همين طور بوده در مربيگري نيز باور کنيد آنقدر از حاشيه بدم ميآيد که دوست ندارم حتي دربارهاش حرف بزنم و کارم به آنجا کشيده شود. ولي تيمهاي بزرگ مشکلات خاص خودشان را دارد و هميشه مشکلات کنار پرسپوليس بوده است. وقتي مخالفان و منتقدان ما که دوست دارند تيم زمين بخورد، زياد شود اين نشان ميدهد که پرسپوليس کارش را خوب انجام دهد. اين نشاندهنده اين است که حرکات ما رو به جلو است و براي من چيزي ديگري اهميت ندارد.

وي افزود: هر تصميمي که ميگيرم فقط براي اين است که پرسپوليس خوب باشد و مطمئن باشيد هر تصميمي که فکر کنم درست باشد را بدون هيچ قيد و شرطي ميگيرم.

گلمحمدي در پاسخ به سؤالي که اگر شما با توجه به اينکه سرمربي هستيد يک روز ميرويد دستيار مربي تيم خودتان باشيد، نيز گفت: بستگي به شرايط دارد ممکن است من هم يک روز در کنار شاگردم کار کنم. فکر نکنم تا 2-3 سال ديگر طول بکشد. اگر سن و سال من کمي بالاتر برود و کار برايم سختتر شود ممکن است اين کار را انجام دهم اما تا الان به اين موضوع فکر نکردم. من معتقدم هر فردي بايد به نوبه خودش تجربهاش را به ديگران مخصوصا پرسپوليس انتقال دهد. اگر مهدويکيا تا سه سال ديگر سرمربي پرسپوليس شد، قطعا من به کمکش ميآيم.

وي در پايان در خصوص عکسالعملهاي عجيبش در کنار زمين نيز گفت: من متاسفانه کمي کمرم دچار مشکل است. اگر زياد سرپا بايستم درد امانم را ميبرد. به خاطر همين بعضي موقعها کنار زمين مينشينم. کار من شبيه مارچلو بيلسا نبود. من زياد اهل الگوبرداري و اين حرفها نيستم و فقط کار خودم را انجام ميدهم. ما الان بايد در اين شرايط بازي مقابل نفت را ديگر فراموش کنيم چون بايد مقابل تيم خوب صبا قرار بگيريم و در ليگ برتر کارمان را دنبال کنيم. من از صبا شناخت خوبي دارم آنها تيمي جوان و بسيار جوياي نام هستند و به نظرم کار بسيار سختي را مقابل اين تيم داريم. اميدوارم که بتوانيم دست پر از قم به تهران برگرديم و با خيال راحت به بازيهاي آينده فکر کنيم.

2. 2 کاربر مقابل از MINA عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

BaRaN 2Ms (9th January 2013), FaRsHaD_8 (9th January 2013)

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک
    عمو یحیی سلطان قلبها..........

بدرود آقای کریمی...

ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

جادوگری بود که 8 می پوشید...

29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

نام واقعی
    ×بـــــــــآرانـ ×
    استاتوس
    منـ تنــهــــآمـ چقد اینـ روزا بیرحمــــــهـ .. :((
    شغل و حرفه
    دانش آموز .. خیر ســرم :|
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 523 بار در 262 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 42 تاپیک
    دوسش میداچتم...
    اونـے کـِـِ בستِش בورِِ گرבنـِ
    شماستـ

قَلاבش בستِ ما بــــــوב
    خوبـ پارس نکر
    ב وِلِــــش کرבیمـ ...

:)

نام واقعی
    Morteza
    استاتوس
    غلامه آتــــیش پاره
    شغل و حرفه
    ...دانشجو...بال راست...
    بازیکن محبوب
    gholamreza rezaie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 819 بار در 499 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    آقا یحیی یه دونه ای
    JUST MESSI & KING GHOLAMREZA
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــ

. . . بـاغیـرت خــداحــافــظـ . . .

... کوروش کبیر آسوده بخواب، پرسپولیست رو نگه میدارم رو چشمام ...