غلامرضا رضايي در خصوص بازي مقابل نفت تهران اظهارداشت: همانطوري که از قبل تصور ميکرديم کار ما مقابل اين تيم خوب تهراني سخت شده بود چون آنها تيمي بودند که خوب دفاع ميکردند و ضدحملات برقآسايي داشتند.

وي افزود: به خوبي نفت را آناليز کرده بوديم اما ابتداي بازي غافلگير شديم، با اين حال خودمان را نباختيم چون آمده بوديم که نفت را با تمام قدرت شکست دهيم و خوشبختانه به هدفمان رسيديم چون يک تيم بوديم.

رضايي ادامه داد: در اين بازي همه کار کردم اما فقط گل نزدم، موقعيت خيلي خوبي به دست آوردم اما ناگهان پايم ليز خورد و مثل اينکه قسمت من نبود که گل بزنم اما هدف ما در اين بازي برد پرسپوليس و موفقيت تيمي بود نه مسئله ديگر.

رضايي درباره گلزني نوري و عکسالعمل عجيب کريمي که او را گرفته بود تا تکان نخورد گفت: حرکت کريمي برايم خيلي جالب بود کريمي من را گرفته بود چون ميدانست نوري دنبال من ميگردد تا از پاس گلم تقدير کند، بالاخره علي کريمي است و يک دنيا تجربه و روحيه پس هميشه برايش آرزوي موفقيت ميکنم.

وي افزود: خدارا شکر ميکنم که هواداران از من راضي هستند، آنقدر خوب بازي ميکنم تا باز هم هواداران 90 دقيقه بازيهايمان را سرپا ببينند، پرسپوليس آنقدر قوي شده که ديگر هواداران در زمستان هم سردشان نميشود. حالا بايد قبول کنيم که همه چيز تمام شده و بايد به فکر بازي با صبا باشيم.

رضايي درباره مشکلات لفظي اش با مظفري زاده گفت: احساس ميکنم داور بازي فکر ميکرد من الکي خودم را به زمين ميکوبم، اگر عادلانه حساب کنيم پنالتي روي من انجام شد. در ميانه بازي سمت مظفري زاده رفتم و به او گفتم آقا سعيد به خدا خودم را الکي زمين نميزنم، من بازيکني هستم که سرعتيام و هر زمان امکان دارد خواسته يا ناخواسته به زمين بخورم اما دنبال اين کارها نيستم که بخواهم خودم را به زمين بزنم.

رضايي در پايان در پاسخ به سوالي که آيا قهرمان جام حذفي ميشويد يا خير ، گفت: کار از آن چيزي که فکر ميکنيم سخت تر است، ما بايد پله پله رو به بالا برويم و از الان به ذوب آهن پرقدرت و صباي قم فکر کنيم. انشاءالله تا بازي مقابل ذوب آهن وقت داريم که با يک روحيه خوب بتوانيم به مرحله بعدي جام حذفي برويم اما در اين مرحله غرور، دشمن پرسپوليس است و خيلي بايد مراقب باشيم. به همين دليل من گلها را خيلي زود فراموش ميکنم.