پنجعلي: الان وقت انتقاد از گلمحمدي نيست
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: پنجعلي: الان وقت انتقاد از گلمحمدي نيست

نام واقعی
    نادیا
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Spain
    تشکر شده 678 بار در 231 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

کاپيتان اسبق تيم ملي و پرسپوليس معتقد است که بازيکنان پرسپوليس نبايد از زدن گلهاي زياد غافل شوند چون مردم دوست دارند که تيمشان گلهاي زيادي بزند.

محمد پنجعلي درباره روند گلزنيهاي پرسپوليس، اظهار کرد: انگيزه بازيکنان در اين زمينه خيلي مهم است. آنها بايد بدانند که مردم هيچ گاه از ديدن گل سير نميشوند و دوست دارند که تيمشان گلهاي زياد بزند. به نظر ميرسد وقتي تعداد گلهاي تيم برابر نفت زياد شد، انگيزه بازيکنان هم فروکش کرد و موقعيتهاي زيادي را از دست دادند. بايد اين احساس در بازيکنان ايجاد شود که مردم تماشاي گلهاي زياد را دوست دارند.

به گزارش ايسنا ، وي ادامه داد: هر چه گلهاي تيم در يک بازي بيشتر شود، هم اعتماد به نفس بازيکنان بيشتر ميشود و هم حريفان ديگر در بازيهاي آينده از پرسپوليس مي ترسند. البته زدن چهار گل به نفت خيلي خوب است، اما معتقدم که توانايي بازيکنان ما خيلي بيشتر از اينهاست و تيم هنوز براي زدن گلهاي بيشتر جا دارد.

پنجعلي همچنين درباره روند تيمي پرسپوليس نسبت به نيم فصل اول، گفت: تيم خيلي تغيير کرده و عملکرد مثبت کادر فني جديد کاملا محسوس است. چيزي که در بازي با نفت خيلي اهميت داشت اين بود که تيم از ابتدا تا انتهاي بازي روند خود را حفظ کرد و حتي پس از آن که دروازهاش باز شد، به بازي احساسي رو نياورد و خيلي خوب بازي را کنترل کرد. اين مساله جاي خوشحالي زيادي دارد. همچنين بسيار خوشحالم که يک پرسپوليسي در راس کار قرار گرفته که نشان ميدهد در فوتبال خودمان آدمهاي توانمند زيادي داريم که بايد به آنها اعتماد کنيم.

کاپيتان اسبق پرسپوليس همچنين گفت: در بازي با نفت به ورزشگاه رفته بودم و در جايگاه ويژه کنار کريم باقري نشسته بودم. واقعا از اين که ميديدم بچههاي پرسپوليس به هم کمک ميکنند تا تيم نتيجه بگيرد خوشحال بودم. به همه آنها تبريک مي گويم.

وي در ادامه با انتقاد از کساني که در شرايط کنوني از گل محمدي انتقاد ميکنند، گفت: اکنون زمان انتقاد از کادر فني پرسپوليس نيست، بلکه زمان حمايت از است. يحيي از نظر اخلاقي و سابقه بازي در پرسپوليس و تيم ملي جايگاه والايي دارد و در کسوت مربي هم عملکرد خوبي در صبا داشت. بايد از اين که يحيي در راس کار است خوشحال باشيم و از او دفاع کنيم.

پنجعلي ادامه داد: شايد برخي از دوستان از سردلسوزي انتفاد ميکنند، اما نفس عمل خيلي مهم است. اکنون حمايت کردن از گل محمدي هم به نفع فوتبال هم پرسپوليس و در نهايت به سود خود پيشکسوتان است. مشلکي هم که آقاي عبدي داشت خصوصي بود. وقتي به يکي از پرسپوليسيها اعتماد ميشود ديگر مهم نيست که من باشم يا نباشم. مهم اين است آن که خاک پرسپوليس را خورده و برايش زحمت کشيده است دارد در تيم کار ميکند. البته من هم دوست دارم تا جايي که ميشود از پرسپوليسيها در کادر فني استفاده شود، ولي انتخاب کمک مربيها در اختيار سرمربي است و همه بايد به سليقه و انتخاب او احترام بگذاريم.

وي در ادامه و در پاسخ به اين سوال که چقدر اميدوار است روند رو به رشد پرسپوليس تا پايان فصل ادامه داشته باشد؟ گفت: هيچ دليلي ندارد که اين روند ادامه نداشته بشد. همين طور که گفتم نکته مهم بازي پرسپوليس اين است که از ابتدا تا انتهاي بازي روند خود را حفظ کرده و هيچ گاه به بازي احساسي رو نياورده است. معتقدم که پرسپوليس از نظر روحي و رواني احيا شده و از نظر فني هم با جابجايي چند مهره، ايرادهاي خود را تا حدود زيادي برطرف کرده است. از همه اينها مهمتر، حمايت هواداران تيم است که با وجود دريافت گل باز هم تيم را تشويق ميکنند. اين کار به بازيکنان انگيزه ميدهد که تلاش کنند و نتيجه را به سود تيم تغيير دهند.

امپراتور یونان به کورش بزرگ گفت:ما برای شرف می جنگیم و شما برای

ثروت.کورش بزرگ جواب داد: هر کس برای نداشته هایش می جنگد...

2. کاربر مقابل از nadia عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

SaRa-MoHsEn (9th January 2013)