اولادی : میداوودی حمایت شد اما من نه / برای وقت تلف کردن به زمین می روم/تکمیلی
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: اولادی : میداوودی حمایت شد اما من نه / برای وقت تلف کردن به زمین می روم/تکمیلی

نام واقعی
    احسان باغیاری
    شغل و حرفه
    فوتبالیست در تیم های پایه
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 452 بار در 76 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

اولادی : میداوودی حمایت شد اما من نه / برای وقت تلف کردن به زمین می روم/تکمیلی

مرجع خبری پرسپولیس : مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه مصدومیت میداوودی از وی بدتر بود اما این بازیکن مورد حمایت مسئولان استقلال قرار گرفت، گفت: می توانم بازی کنم و منتظر تصمیم کادر فنی برای حضور در میدان هستم.

مهرداد اولادی در پایان دربی 72 ضمن بیان مطلب فوق افزود: مصدومیتم کاملا برطرف شده اما فکر می کنم اختلافاتی که چندی پیش به وجود آمد باعث شد من نتوانم پرسپولیس را در مسابقات همراهی کنم، البته مشکل خاصی نبود و امیدوارم هرچه زودتر این مسئله به بهترین شکل خاتمه یابد.

وی اضافه کرد: میلاد میداوودی مصدومیتش به مراتب بدتر از من بود اما مورد حمایت مسئولان باشگاه استقلال قرار گرفت و با آمادگی به مسابقات بازگشت. من هم خدا را شکر شرایط خوبی دارم اما نیاز به حمایت بیشتری برای بازگشت به مسابقات دارم.

مهاجم تیم پرسپولیس اضافه کرد: من آنقدر ضعیف نیستم که بخواهم دقیقه 89 پس از بازیکن امید تیم برای وقت تلق کردن به بازی بیایم. شاید قسمتم این است که این اتفاقات در فصل جاری برایم رخ داده است ولی در مجموع آماده بازی کردن هستم.
    مهرداد اولادي ادامه داد: من تا به حال هيچ اعتراضي به نيمكت نشيني نكردم؛ شايد از گوشه كنارها اعتراض خودم را به استيلي رسانده باشم اما به هيچ عنوان به او بي احترامي نكردهام. درست است من يك ماه نبودم اما خيلي زود خودم را به مرز آمادگي رساندم يعني من اين قدر ضعيف بودم كه بايد پس از بازيكنان تيم اميد و در دقيقه 89 وارد زمين شوم؟ مهاجم پرسپوليس گفت: اين برد را به هواداران تبريك ميگويم خوشحالم كه توانستيم قهرمان اين جام شويم بازيكنان ما امروز نشان دادند كه توانايي قهرماني در ليگ و جام حذفي را هم دارند البته خود من اين فصل را خوب شروع نكردم اما اميدوارم كه در ادامه فصل براي پرسپوليس مثمر ثمر باشم. اولادی در پایان گفت: تا به امروز اعتراض و بی احترامی به کادر فنی نکردهام اما نمی دانم چه اتفاقی افتاده است که از من در مسابقات استفاده نمی شود. امیدوارم در دیدارهای بعدی بتوانم به میدان رفته، برای پرسپولیس بازی کرده و به موفقیت این تیم کمک کنم.
    ویرایش توسط perspolisclub2 : 8th November 2011 در ساعت 09:52 دلیل: اعلام اشتباه نوشته شده.
    بزرگترین وبلاگ پرسپولیس

[

نام واقعی
    احسان باغیاری
    شغل و حرفه
    فوتبالیست در تیم های پایه
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 452 بار در 76 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سوتی رو نگاه کنید نوشته برد را به پرسپولیسی ها تبریک میگم .
    بزرگترین وبلاگ پرسپولیس

[

نام واقعی
    ناصر
    استاتوس
    زیباست یادت ، اگر خودت بودی چه غوغایی میکردی !
    شغل و حرفه
    کامپیوتر
    بازیکن محبوب
    Mohsen Khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 2,600 بار در 760 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 49 تاپیک
    اگر حمایت هم بکنن فک نکنم همچین فرقی هم بکنی ، خیلی ببخشید شما داری پاس کوتاه هم به زور میدی ، شاید اگر مربی دیگه ای هم بود تو رو بازی نــمیداد ، خجالت بکش تا حالا یه گل هم نزدی !!!!!!!!!!!!!!!!!!

نام واقعی
    امین
    شغل و حرفه
    دانشجو
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,695 بار در 909 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    کلا روهم رفته شاید شاید سه بازی تو بوده چطوری باید گل بزنه ؟
    باید حمایت بشه

کلمات کلیدی این موضوع