یک لشکر مصدوم روی دست استیلی
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: یک لشکر مصدوم روی دست استیلی

نام واقعی
    ainaz
    تشکر شده 264 بار در 142 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

یک لشکر مصدوم روی دست استیلی

دکتر وجیه الله چشمه سری در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس آخرین وضعیت آسیب دیده های این تیم را به شرح زیر اعلام کرد:

* در آخرین MRI انجام شده از پای علی کریمی، مشخص شد آسیب دیدگی اصلی کاملا برطرف شده، ولی یک مصدومیت کوچک دیگر در عضله پشت ران داشت که آن هم رو به بهبودی است. استراحتی که کادر پزشکی و کادر فنی تیم ملی به کریمی دادند، واقعا به موقع بود و خیلی امیدواریم که او را برای بازی با سپاهان در اختیار داشته باشیم و در این مدت تمرینات لازم هم برای آمادگی او انجام می شود.

* وحید هاشمیان در جریان بازی فینال جام ولایت، در برخوردی که پیش آمد و به زمین خورد، از ناحیه کتف دچار آسیب دیدگی و التهاب شده است. برای احتیاط بیشتر او را دو، سه روز از تمرین هایی که در آن برخورد داشته باشد، معاف کردیم و از اول هفته آینده با تیم تمرین خواهد کرد.

* امیرحسین فشنگچی هم در جریان بازی از ناحیه همسترینگ ضربه شدیدی دریافت کرد که با درمان دارویی و بانداژ، التهاب را کنترل کردیم و امیدواریم با توجه به زمان باقی مانده او را برابر سپاهان در اختیار داشته باشیم.

* آسیب دیدگی میثاق معمارزاده کنترل شده تا وی بتواند در خدمت تیم باشد. البته هماهنگی انجام شده است تا وی یک تزریق داخل عضله برای ترمیم آسیب دیدگی داشته باشد.

* تمرین نکردن علیرضا محمد به خاطر سرماخوردگی بود که پیش آمد. به همین دلیل به او استراحت دادیم تا از فردا (چهارشنبه) در تمرین شرکت کند. ضمن اینکه تزریق پنی سیلین و تجویز دارویی هم صورت گرفت.

* سامان آقازمانی از ناحیه تاندون همسترینگ دچار کشیدگی بود، ولی با وجود دردی که داشت بازی را دنبال کرد. با توجه به اینکه فرصت کمی داریم، تصمیم گرفتیم چند روز استراحت با برنامه فیزیوتراپی صبح و عصر را دنبال کند تا مشکل پیش آمده مرتفع شود.

* مجتبی شیری در بازی با داماش به خاطر ضربه شدید به سینه اش، کمی درد داشت، با این وجود تیم را همراهی کرد و در بازی با استقلال هم ضربه ای به عضله چهارسرش وارد شد که به این دلایل به دویدن دور زمین پرداخت.

* تمرین نکردن هادی نوروزی به دلیل آسیب دیدگی نبود، بلکه به جهت فشار بازی با استقلال و همچنین مشکلی که قبلا داشت و برطرف شد، وی را از تمرین در زمین سفت معاف کردیم و مشکل خاصی وجود ندارد.
    گاهی اوقات دلم میخواد بعضیارو جمع کنم و بگم بیاید بازی کنیم من چشم میزارم شما برید گم شید !
    به سلامتی بهروز وثوق که گفت:رفيق آلوچه نيست بهش نمك بزنى, عاشقت نيست بهش كلك بزنى, رفيق مقدسه,بايد جلوش زانو بزنى...!

نام واقعی
    ainaz
    تشکر شده 264 بار در 142 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    خیلی کم مشکل داریم . اینم روش
    مثه جوجه ماشینین
    گاهی اوقات دلم میخواد بعضیارو جمع کنم و بگم بیاید بازی کنیم من چشم میزارم شما برید گم شید !
    به سلامتی بهروز وثوق که گفت:رفيق آلوچه نيست بهش نمك بزنى, عاشقت نيست بهش كلك بزنى, رفيق مقدسه,بايد جلوش زانو بزنى...!

نام واقعی
    وانیا
    استاتوس
    هر چه بگندد نمکش میزنند!! وای به روزی که بگندد نمک...
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 508 بار در 293 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

" دلتنگی همیشه بد نیست... یادگاریست از انانکه دوستشان داریم یا از ما دورند... "

نام واقعی
    ناصر
    استاتوس
    زیباست یادت ، اگر خودت بودی چه غوغایی میکردی !
    شغل و حرفه
    کامپیوتر
    بازیکن محبوب
    Mohsen Khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 2,600 بار در 760 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 49 تاپیک
    اینم یه بهونست واسه بقای استیلی در پرسپولیس ...