این احتمال وجود دارد که آیسا گامس برای مدتی بازیهای رئال مادرید را سوت نزند


ویکتوریانو سانچس آرمینیو، رئیس کمیته تکنیکی داوران اسپانیا ، اعلام کرد که سرخیو راموس با او تماس گرفته و به خاطر توهین به آیسا گامس داور بازی رئال مادرید سلتاوگیو که او را از زمین مسابقه اخراج کرده بود، عذرخواهی نموده است.
ماجرا از این قرار است که در بازی روز 4شنبه رئال مادرید و سلتاویگو در دور برگشت مرحله یک هشتم پایانی کوپا دل ری، سرخیو راموس از زمین مسابقه اخراج شد و بعد از دریافت کارت قرمز به آیسا گامس داور مسابقه توهین کرد و از همین رو با محرومیتی 5 جلسه ای مواجه شد. حالا رئیس کمیته تکنیکی داوران اسپانیا در گفتگو با رادیو مارکا اعلام کرد که راموس با او تماس گرفته و به خاطر این برخورد عذرخواهی کرده
آرمینیو به رادیو مارکا گفت:« راموس به من گفت که پیشمان است و به من گفت که تصمیم نداشته که به داوران توهین کند. من به او گفتم که به شخصیت داوری توهین کرده و می بایست با احترام با داور صحبت می کرده. الان پرونده او در دستان کمیته است و این مسئولان کمیته هستند که برای محرومیت او تصمیم گرفتند. من این صحبت های راموس را به کمیته انتقال نخواهم داد؛ شاید بهتر باشد که سران رئال این کار را انجام دهند.»
او درادامه صحبت هایش به این نکته اشاره کرد که آیسا گامس دیگر در طول این فصل برای رئال سوت نخواهد زد:« این احتمال وجود دارد که در صورت صلاحدید کمیته، برای احتناب از جنجال های احتمالی، آیسا گومس برای مدتی برای رئال مادرید سوت نزند.»
خود سرخیو راموس هم نیمه شب 5شنبه در شبکه های اجتماعی به خاطر این حرکت عذرخواهی کرد:« از اتفاقی که میان من و داور مسابقه رخ داد ابراز حسرت می کنم. این اتفاق در لحظات پرفشاری رخ داد که به خاطر اخراج من از بازی ایجاد شده بود. ما صحبت هایی را برزبان آوردیم که بعد، ازگفتن آنها پشیمان شدیم.»