کاکا یک الگوی همیشگی است
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: کاکا یک الگوی همیشگی است

نام واقعی
    SaEeD
    استاتوس
    در این دنیای بی صداقت رفاقت بی رفاقت...
    شغل و حرفه
    daneshjo...naghshe keshi
    بازیکن محبوب
    karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 3,669 بار در 1,625 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

کاکا یک الگوی همیشگی است

ساپونارا : بعد از شنیدن خبر انتقالم به میلان از هیجان گریه کردم؛میلان برای من یعنی فوتبال و کاکا یک الگوی همیشگی است

ریکاردو ساپونارا ملی پوش تیم ملی زیر 21 ساله های ایتالیا به زودی راهی سن سیرو و میلان خواهد شد و خود او در صحبت هایی گفت که این انتقال برای او رویایی بود که به حقیقت پیوست.

ریکاردو ساپونارا ، بازیکن جوان ایتالیایی که در دسامبر سال 1991 متولد شده اخیرا در مالکیت مشترک امپولی و پارما قرار داشت، اما میلان به تازگی بیش از نیمی از مالکیت این هافبک ایتالیایی را خریداری کرده.از این ایتالیایی جوان به عنوان استفان الشعراوی دیگری برای میلان یاد می کنند.

به نقل از ac-milan.ir-ریکاردو ساپونارا پس از شنیدن خبر انتقالش به میلان در مصاحبه ای اختصاصی با خبرگزاری توتو مرکاتو چنین گفت :" برای من هنوز این انتقال باورکردنی نیست؛ در تمرینات بودم که دوستانم به سمت من آمدند و تبریک گفتند. در حالی که من از چیزی خبر نداشتم.باورکردنی نبود ,اما اخبار را که خواندم ، از شدت هیجان این انتقال فقط اشک می ریختم . برای من میلان همه ی فوتبال است و کاکا یک الگوی همیشگی. خبر را که شنیدم به یک باره گریه کردم؛ اما حالا کاملا آماده این اتفاق مهم هستم. نمی توانم چیز دیگری بخواهم و این تمام رویای من بود"

او در ادامه گفت:"تا به الان هیچ وقت فکر نمی کردم که چنین فرصتی نصیب من شود .هنوز هم خیلی هیجان زده ام .به عنوان یک هوادار کاکا و روسونری، پوشیدن پیراهن میلان چه احساسی دارد ؟! این یک رویای بزرگ و برای دیدن همه فداکاری هایی که در گذشته انجام شده ، پوشیدن این پیراهن برایم یک مسئولیت بزرگ است . با این وجود ،من تا پایان فصل در امپولی خواهم بود و می خواهم به بهترین نحو ممکن فصل را در این باشگاه به پایان برسانم"

ساپونارا در پاسخ به این سوال که واکنش مربی تیم از این انتقال چه بود چنین گفت:"بعد از شنیدن این خبر ،من بلافاصله به دفتر او رفتم که بسیار هیجان زده بود. او من را در آغوش گرفت و گفت که تو شایستگی پوشیدن پیراهن میلان را داشتی و این موضوع اتفاقی نیست."

او در پایان گفت: "پس از شنیدن این انتقال با چه کسی اولین تماس تلفنی را داشتم ؟ با پدرم . او گفت که پس از شنیدن این خبر حتی نمی توانسته از روی صندلی خود بلند شود. امشب قرار نیست جشنی گرفته شود . در خانه خواهیم ماند و فردا همه را به صرف شام دعوت خواهم کرد ."

میدونی بن بست| زندگی کجاست؟؟؟
    جایی که...
    نه حق خواستن داری
    نه توانایی فراموش کردن

نام واقعی
    فـــــاطــــــمه
    استاتوس
    i love my life
    شغل و حرفه
    فوتبالیست اینده
    بازیکن محبوب
    misagh memarzadeh