دروازه بان اسطوره ای باشگاه بارسلونا معتقد است که مذاکرات باری تمدید قرارداد والدس خوب پیش می رود و احتمال جدایی او در سال 2014 را رد کرد


آندونی سوبی سارتا مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا براین باور است که روند مذاکرات برای تمدید قرارداد ویکتور والدس در باشگاه کاتالان به خوبی پیش می رود.
این درحالی است که در هفته های اخیر صحبت هایی مبنی بر جایی والدس از بارسلونا به گوش می رسید و شنیده می شد که او ممکن است در سال 2014 و بعد از اتمام قراردادش با بارسا این تیم را ترک کند.
حالا سوبی سارتا این صحبت ها را شایعه خوانده و به این نکته اشاره کرده که همه چیز برای ارائه یک قرارداد جدید به والدس در حال پیشروی است.
سوبی سارتا در صحبت هایی به آ.اس گفت:« مذاکرات با مدیربرنامه های والدس آغاز شده و همه چیز خوب پیش می رود. من راجع به شایعات هیچ صحبتی نمی کنم.»
او همچنین درمورد برد 0-5 بارسا مقابل کوردوبا در دور برگشت مرحله یک هشتم پایانی کوپا دل ری صحبت کرد و به تمجید از داوید ویا که دو گل از 5 گل بارسا را به ثمر رساند پرداخت و گفت:« واکنش هواداران و هم تیمی های ویا فوق العاده بود. توانایی های او تنها در دو گلی که به ثمر رساند منتهی نمی شود؛ او بازیکن واقعا باکیفیتی است.»