مدافع تيم فوتبال صباي قم با بيان اين که در ديدار خانگي با پرسپوليس فقط کسب سه امتياز ما و هواداران تيم را راضي ميکند گفت: توجيهي براي پيروز نشدن در اين مسابقه نداريم.

رامين رضاييان تصريح کرد: اين روزها در تمرينات شرايط روحي و جسمي بسيار خوب بازيکنان بسيار ايده آل است و صباي قم براي برتري مقابل پرسپوليس تهران در هفته بيست و يکم ليگ برتر فوتبال باشگاههاي کشور انگيزههاي زيادي دارد.

وي که گلزن چهار گله صباي قم در اين فصل به شمار مي رود، افزود: با شناخت خوبي که از تيم فوتبال پرسپوليس تهران از سوي کادر فني به ما داده شده، هيچ توجيهي براي پيروز نشدن در اين مسابقه نداريم، بنابراين براي کسب سه امتياز مدعي هستيم.

رضائيان بيان داشت: بازي بسيار خوب مقابل ملوان بندر انزلي در هفته بيستم نشان داد که تيم ما به آمادگي بيشتري دست يافته است و بعد از هفته هشتم که در خانه از سد گهر گذشتيم حالا ميخواهيم در ديدار با تيم پرسپوليس تهران به پيروزي و سه امتياز دست پيدا کنيم.

مدافع تيم فوتبال صباي قم در ادامه به ديدار جمعه گذشته مقابل تيم ملوان بندر انزلي اشاره کرد و افزود: در ديداري که ميتوانستيم به پيروزي برسيم و سه امتياز را به دست آورديم با تمام توان به ميدان رفتيم و خوشبختانه لياقت و شايستگي خودمان را به خوبي اثبات کرديم.

وي عنوان کرد: با اين حال اکنون که هفته چهارم از دور برگشت مسابقات ليگ برتر فوتبال باشگاههاي کشور در راه است، اين برد را فراموش کرده و در کنار ديگر بازيکنان تلاش ميکنيم نتيجهاي بهتر در مقابل پرسپوليس تهران به دست آوريم.

رضائيان بيان داشت: خوشبختانه هماهنگي لازم در تيم صباي قم شکل واقعي به خود گرفته است، زيرا اين مهم با گذشت زمان در حال تحقق است و مطمئنا با افزايش هماهنگي بيشتر بين نفرات تيم، برابر پرسپوليس تهران تيمي قوي و مدعي را به ميدان مي فرستيم.

وي ادامه داد: تيم فوتبال ما در ديدار هفته بيست و يکم قطعا رقيب سرسختي براي پرسپوليس تهران خواهد بود اما با تمام احترامي که براي آنها قائل هستيم، با هدف کسب سه امتياز انگيزه زيادي داريم و اگر مشکلي پيش نيايد، ميتوانيم با دست پر از اين بازي خارج شويم.

مدافع تيم فوتبال صباي قم در خصوص ميزان آمادگي خود در تيم صباي قم تاکيد کرد: در کنار تمام بازيکنان ديگر هماهنگي خوبي داريم و قطعا ميتوانيم بهترين بازي خود را مقابل تيم فوتبال پرسپوليس تهران ارائه کنيم و هشتمين برد اين فصل را کسب کنيم.

وي با مهم دانستن موفقيت در اين ديدار، يادآور شد: پرسپوليس تهران تيم خوبي است که از نظر فني با آمدن يحي گل محمدي شرايط بهتري پيدا کرده و انگيزههاي زيادي نيز دارد، ولي ما ثابت خواهيم کرد که در ديدارهاي خانگي قبل با بدشانسي امتياز از دست داده ايم.

تيم فوتبال صباي قم در چهارمين ديدار خود از دور برگشت دوازدهمين دور رفت رقابتهاي ليگ برتر فوتبال باشگاههاي کشور جام خليج فارس از ساعت 15:15 دقيقه روز يکشنبه بيست و چهارم دي ماه در ورزشگاه يادگار امام قم با پرسپوليس تهران ديدار مي کند.