مورينيو در دو ديدار اخير تيمش در لاليگا، ايکر کاسياس را روي نيمکت نشاند و همين مسئله با واکنش منفي هواداران رئال روبرو شد؛ اين اتفاق آينده او را در هاله اي از ابهام قرار داد.

گونسالو ايگواين، مهاجم رئال مادريد، مطمئن است علي رغم شايعات اخير، ژوزه مورينيو به اين زودي ها سانتياگو برنابئو را ترک نخواهد کرد.

مورينيو در دو ديدار اخير تيمش در لاليگا، ايکر کاسياس را روي نيمکت نشاند و همين مسئله با واکنش منفي هواداران رئال روبرو شد؛ اين اتفاق آينده آقاي خاص در سانتياگو برنابئو را در هاله اي از ابهام قرار داد. با اين وجود، ايگواين ترديدي ندارد که مورينيو در رئال خواهد ماند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" مورينيو هنوز هم سرمربي رئال است و هنوز با اين باشگاه قرارداد دارد. من فکر مي کنم او در رئال خواهد ماند. همه اعضاي باشگاه رئال با هم متحد هستند. همه ما از مورينيو حمايت مي کنيم و او هم پشتيبان تيم است."

اين ملي پوش آرژانتيني همچنين در مورد شايعات جدايي خود از رئال صحبت کرد و تاکيد کرد که قصد دارد بعد از پشت سر گذاشتن مصدوميت، خيلي زود به اوج برگردد: " من به شايعاتي که در مورد آينده ام منتشر شده، توجهي ندارم. من کاملا روي بازي هاي رئال تمرکز دارم. اميدوارم هرچه زودتر گلزني هايم را آغاز کنم اما مهمترين مسئله براي من اين است که از نظر فيزيکي به شرايط آرماني برسم."

ايگواين در 11 ديداري که اين فصل براي رئال انجام داد، 7 بار موفق به گلزني شد.