مدافع تيم فوتبال سپاهان گفت: وضعيت چمن فولادشهر مناسب نيست و بازيکنان بعد از بازي بدن درد ميگيرند.

احسان حاج صفي در گفتوگو با خبرنگار فارس در مورد پيروزي سپاهان در مرحله يک چهارم نهايي جام حذفي مقابل نفت آبادان عنوان کرد: براي بازپروري روحيه تيمي به کسب يک پيروزي نياز داشته و خدا را شکر مقابل نفت آبادان به اين مهم دست پيدا کرديم. بازي بسيار خوبي را انجام دادهايم و مستحق کسب اين پيروزي بودهايم.

وي در مورد دربي اصفهان خاطرنشان کرد: بازي سپاهان و ذوب آهن هميشه سخت و زيبا بوده است. در نيمفصل اول اين دو تيم بازي تماشاگر پسندي را انجام دادند و با پيروزي 4 گل سپاهان به پايان رسيد. انشاءالله اين مسابقه نيز زيبا از آب درآيد. محکوم به کسب پيروزي هستيم و با توجه به شرايطي که در آن قرار داريم کسب اين سه امتياز از اهميت بالايي برخوردار است.

حاج صفي در مورد اينکه آيا شرايط ذوب آهن کار سپاهان را براي کسب پيروزي آسان نميکند، گفت: اصلا چنين موضوعي در ميان نيست و هر مسابقه شرايط خاص خودش را دارد از وقتي که کاظمي هدايت اين تيم را برعهده گرفته شرايط ذوب آهن بسيار بهتر شده و ديديم که آنها مقابل استقلال چقدر خوب عمل کردند. کاظمي قبلا مربي من بوده و ميدانم از لحاظ فني و مديريت توانايي بسيار بالايي دارد. مطمئن هستم او ذوب آهن را در نيمفصل دوم به بالاي جدول ميآورد و شرايط بهتري پيدا خواهند کرد.

مدافع تيم سپاهان در مورد شکست اين تيم در دو بازي ابتدايي نيمفصل دوم اظهار داشت: در دو بازياي که با شکست زمين را ترک کرديم شانس با ما يار نبود و موقعيتهاي زيادي را از دست داديم. در زدن ضربات پاياني کم دقت هستيم و در عوض تيمهاي مقابل از تکموقعيتهاي خود به خوبي استفاده ميکردند. بايد تلاش بيشتري کنيم تا در ادامه اين نتايج را ديگر تکرار نکنيم.

وي در مورد اينکه با وجود اين نتايج آيا همچنان به قهرماني اميدوار هستند گفت: به خاطر همين شرايط است که ميگويم به 3 امتياز بازي با ذوب آهن نياز مبرم داريم تا بيش از اين عقب نيفتيم. شرايط ما بسيار سخت است در نيمفصل دوم نيز بايد در ليگ قهرمانان به ميدان برويم و فشردگي بازيها بيشتر ميشود. سپاهان تيم باتجربهاي است و انشاءالله تلاش ميکنيم در ادامه رقابتها نتيجه بهتري را کسب کنيم.

حاج صفي در مورد انتقاداتي که اين روزها به زمين فولادشهر ميشود تصريح کرد: شرايط زمين بسيار بد شده و نميدانيم بايد از چه کسي گله کنيم. فکر ميکنم پس از بازي آخري که در اين زمين برگزار شده هنوز کسي به چمن آب نداده است بعد از آخرين بازي که در اين زمين به ميدان رفتهام همچنان گردنم درد ميکند و زمين به قدري سفت است که هر بازيکني پس از پايان مسابقه بدن درد ميگيرد. حالا چه نقشهاي وجود داشته که به اين زمين نرسيدند دليلش را نميدانم اما پيش از اين هيچ وقت زمين چنين شرايطي را نداشت. انشاءالله هرچه زودتر شرايط زمين بهبود يابد تا با شرايط بهتري بتوانيم بازي کنيم.