آخرين تمرين پرسپوليس قبل از ديدار مقابل صبا با حضور رويانيان و بهروز منتقمي برگزار شد.

به گزارش فارس، آخرين تمرين تيم پرسپوليس قبل از ديدار مقابل صباي قم از ساعت 11:30 صبح امروز در ورزشگاه درفشيفر پشت درهاي بسته برگزار شد.

در اين تمرين محمد رويانيان مديرعامل باشگاه پرسپوليس و بهروز منتقمي قائم مقام باشگاه حضور داشتند. آنها با کريم باقري صحبت هايي داشتند و سپس با بازيکنان و کادر فني به خوش و بش پرداختند.

* مهدي مهدويکيا به دليل پيچيده شدن مچ پا در تمرين امروز غايب بود.

* علي کريمي با رفع مصدوميت در تمرين امروز پا به توپ شد. وي روز گذشته مصدوميتي جزئي از ناحيه عضله پا داشت.

* منتقمي و رويانيان همچنين در ديداري با بازيکنان پرسپوليس ضمن خوشحالي از انتخاب مهدويکيا به عنوان محبوبترين بازيکن آسيا گفتند باشگاه پرسپوليس اين افتخار را دارد که ستارهاي مثل علي کريمي را که به عنوان فنيترين بازيکن آسيا و بايد جزء بهترينها هم ميشد در اختيار دارد همچنين به خود ميباليم که در بين شما بازيکنان پرسپوليس محبوبترين و با اخلاقترين بازيکن آسيا و جهان يعني مهدويکيا هم حضور دارد. از طرفي ديگر باشگاه پرسپوليس 10 پله در آخرين رده بندي به بالاتر صعود کرده و اين نشانه رفاقت، دوستي و شاد کردن دل مردم است که اميدواريم با تلاش و کوشش بيشتر باز هم موفق باشيد.

* گل محمدي براي بازيکنان تمرينات ويژه گلزني در نظر گرفت و تاکيد کرد در زدن ضربات آخر دقت کنند.

*تيم پرسپوليس پس از تمرين امروز با يک دستگاه اتوبوس راهي هتل المپيک شد تا براي ديدار مقابل صبا راهي قم شود. اين ديدار فردا در ورزشگاه يادگار امام قم برگزار خواهد شد.

* در تمرين امروز يک راس گوسفند زير پاي بازيکنان و کادر فني سر بريده و به موسسه خيريه اهدا شد.

* مسئولان باشگاه پرسپوليس و بازيکنان به صورت تلفني به مهدويکيا به دليل انتخابش به عنوان محبوبترين بازيکن آسيا تبريک گفتند.

* 50 هوادار پشت درهاي بسته در تمرين امروز حضور داشتند.