سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: بايد صباي قم را شکست ميداديم و ما بر توپ و ميدان مسلط بوديم.

يحيي گلمحمدي پس از تساوي بدون گل برابر صباي قم در نشست خبري اظهار داشت: موقعيتهاي گلزني زيادي ايجاد کرديم اما بازيکنان ما در زدن ضربات آخر دقت لازم را نداشتند با اين حال خوب بازي کرديم و خوب دويديم و بازيکنان ما از جان مايه گذاشتند و حقمان برد بود.

به گزارش فارس،وي ادامه داد: نتوانستيم از موقعيتها استفاده کنيم و در نهايت با يک امتياز از قم برگشتيم. آن هم در حالي که مالکيت زمين و توپ را در اختيار داشتيم.

گلمحمدي در مورد وضعيت زمين ورزشگاه يادگار امام گفت: زمين کيفيت خوبي ندارد و براي تيمي مثل صبا که روي زمين بازي ميکند اين زمين خوب نيست. صبا با اين زمين در مسابقه با الشباب به مشکل ميخورد. من از باشگاه صبا خاطرات خوبي دارم.

سرمربي پرسپوليس در مورد علت جدايياش از صباي قم گفت: همه شرايط دست به دست هم داد تا من از صبا جدا شوم. به دليل آنکه مسئولان باشگاه صبا نتوانستند به وعدههاي خود عمل کنند از تيم صبا جدا شدم آن زمان حتي 20 درصد از مبلغ قراردادها هم پرداخت نشد. آن هم در حالي که چند جلسه با مسئولان باشگاه برگزار کردم و آنها قول مساعد دادند اما چند روز بعد گفتند در حال حاضر شرايط ما مناسب نيست.

وي ادامه داد: شرايط ما هر روز در صبا سختتر ميشد و در همان زمان پرسپوليس هم با من صحبت کرد. شرايط باشگاه صباي قم باعث شد از نظر روحي و رواني به هم بريزم و حتي در بيمارستان بستري شدم در نهايت هم با موافقت مسئولان باشگاه صبا از اين باشگاه جدا شدم.

گلمحمدي در مورد اينکه مرد روزهاي سخت نيست و نميتواند تيم را از بحران خارج کند، گفت:من در بدترين شرايط و وضعيت بحراني پرسپوليس را تحويل گرفتم و با شناختي که از بازيکنان داشتم تيم را جمع و جور کردم. کار بزرگي انجام داديم و پرسپوليس اکنون در جام حذفي به دنبال قهرماني است زيرا اين جام راه ميانبر براي رسيدن به آسياست. در ليگ هم ميخواهيم رتبهاي خوب کسب کنيم و خود را به بالاي جدول برسانيم.