ستاره پرتغالي رئال مادريد در مقابل انتقادات بوسينگوا به دفاع از سرمربي تيم ملي کشورش برخاسته است.

په په، ستاره پرتغالی باشگاه رئال مادرید در صبتهایی در دفاع از پائولو بنتو، سرمربی تیم ملی پرتغال برخاسته است.

این درحالی است که ژوزه بوسینگوا که نامش را در لیست اخیر تیم ملی پرتغال ندیده، به شدت از بنتو به انتقاد پرداخته ولی په په اکنون در صحبتهایی از بنتو حمایت کرده است.

طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا، په په در دفاع از سرمربی تیم ملی کشورش گفت:« بنتو فردی متعادل ، مناسب و ایده آل برای هدایت تیم ملی پرتغال است و نمی دانم که در ذهن ژوزه بوسینگوا چه می گذرد.»

این درحالی است که بوسینگوا اخیرا در گفت و گو با روزنامه پرتغالی « آبولا» اعلام کرده بود که تا زمانی که پائولو بنتو سرمربی تیم ملی پرتغال باشد دیگر پیراهن این تیم را برتن نخواهد کرد.همین موضوع باعث شده تا فوتبال پرتغال هفته ای پر تلاطم را پشت سربگذارد.

ریکاردو کاروالیو ، یکی دیگر از بازیکنان پرتغالی است که اخیرا و بعد از اختلاف با بنتو بی اجازه اردوی تیم ملی این کشور را ترک و با فوتبال ملی خداحافظی کرد.

از سوی دیگر و با وجود مصدومیت سیلویو، بنتو نام بوسینگوا را در لیست بازیکنان تیم ملی پرتغال قرار نداده تا بوسینگوا هم از این تصمیم او برآشفته شود. بنتو معتقد است که بوسینگوا قابلیت های تکنیکی- تاکتیکی مورد نیاز او و توانایی های ذهنی و روانی مشابهی مثل سیلویو و ژائو پریه را را ندارد. از سوی دیگر بوسینگوا هم بنتو را یک مربی جنجالی خوانده و اعلام کرده که او توانایی هدایت تیم را ندارد.

په په اکنون در واکنش به صحبتهای بوسینگوا گفته:« این نظر بوسینگوا است که ما به آن احترام می گذاریم ولی من می دانم که مربی تیم ملی کشور ما کیست.»

په په که درحال حاضر دراردوی تیم ملی پرتغال در اوبیدوس در 80 کیلومتری لیسبون به سرمی برد سعی در آرام کردن جو موجود دارد.