آرزو می کنم استقلال قهرمان شود / عنایتی:سال آخر بازیگری آبی می پوشم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: آرزو می کنم استقلال قهرمان شود / عنایتی:سال آخر بازیگری آبی می پوشم

نام واقعی
    Mila Dam
    استاتوس
    Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
    شغل و حرفه
    دانشجو عمران
    بازیکن محبوب
    Karim Bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

آرزو می کنم استقلال قهرمان شود / عنایتی:سال آخر بازیگری آبی می پوشم

هرسال نيم فصل و اول فصل ميگويم برميگردم استقلال اما اين اتفاق نميافتد پس اجازه دهيد به موقع در اين ارتباط تصميم بگيرم

« سایت گل - سخت است مقابل هواداران استقلال بازي كردن». اين جملهاي است كه رضا عنايتي درباره بازي كه پيش رو دارد به زبان ميآورد. در حالي كه قرار بود در نيم فصل دوم عنايتي پيراهن استقلال را به تن كند اما اين اتفاق نيفتاد و دوباره اين بازيكن در آمدن به استقلال ناكام ماند تا مجبور باشد فردا با پيراهن مس مقابل استقلال بازي كند. عنايتي كه بارها علاقه قلبياش به تيم استقلال و هوادارانش را بدون هيچ لاپوشاني بازگو كرده است از شرايط اين بازي و سختي حضور مقابل هواداران آبي ميگويد.

به كمي عقبتر برگرديم شايد تو نخستين بازيكني بودي كه براي حضور در نيم فصل دوم با استقلاليها مذاكره كردي، پس چه شد كه اين انتقال منتفي شد؟!

دليلش اين بود كه با باشگاه مس قرارداد داشتم، باشگاه استقلال تلاش خودش را كرد اما نتوانستيم مثل سال گذشته در اين كار موفق شويم.
    پس مجبور شدي در مس كرمان بماني!
    يكسري مشكلات شخصي داشتم. بهتر بود كه به تهران ميآمدم و در تيم استقلال بازي ميكردم اما مخالفت مسوولان باشگاه مس مانع از آمدنم به استقلال شد.
    قاسمپور از مس كرمان جدا شد و اين جدايي خيلي سر و صدا داشت، نظرت درباره رفتن اين مربي چيست؟
    يكسري مشكلات بين قاسمپور و مديريت وجود داشت اصلاً من نميدانم مشكلات چگونه بود. ايشان زحمت زيادي براي مس كشيد، سختيهاي زيادي را هم متحمل شد ولي متأسفانه در آخر از تيم مس جدا شد. اميدوارم هرجا كه هستند موفق باشند.
    مديرعامل باشگاه مس گفته بود كه بازيكنان از جدايي قاسمپور خوشحال شدهاند!
    به نظرم اين اتفاق ربطي به بازيكنان نداشت و بازيكنان مس هيچ نقشي در اين جدايي نداشتند اتفاقات غيرقابل پيشبيني است اما بحث خوشحالي بازيكنان از جدايي قاسمپور را رد ميكنم. هيچ كس از جدايي قاسمپور خوشحال نشد.
    و دوباره لوكا به مس رسيد، اين تحول را چطور ميبيني؟
    لوكا مربي خوبي است و چند سالي در ايران كار كرده و براي همه ايرانيان شناخته شده است. اميدوارم در ادامه راه نتايج خوبي با اين مربي بگيريم.
    گفته ميشود لوكا مربي عصبي و بداخلاقي است، تو اين موضوع را تأييد ميكني؟
    در اين مدت كه با لوكا كار كردم چنين چيزي را نديدم، فكر ميكنم شرايطش نسبت به گذشته عوض شده و اخلاق و رفتار اين مربي تغيير كرده است.
    پس با آمدن بوناچيچ به مس اميدوار هستيد كه اين تيم نتيجه بگيرد.
    صد درصد. انسان با اميد زنده است.
    به نظر ميرسد حساسترين بازي عنايتي فردا خواهد بود.
    چطور؟!
    بايد مقابل تيمي بازي كني كه آن را دوست داري و هميشه ميگويي با پيراهن استقلال قصد داري از فوتبال خداحافظي كني.
    درست است، مقابل هواداران استقلال بازي كردن سخت است. من خاطرات خوبي با استقلال دارم و برايم سخت است كه مقابل هواداران استقلال بازي كنم ولي چه كنم كه فوتبال حرفهاي همين است.
    يك سوال تكراري اما مبهم ؛ اگر گل زدي خوشحالي ميكني؟
    شايد بعضيها اين حرف من را به پاي خودنمايي و نمايش دادن بگذارند اما اگر گل بزنم خوشحالي نميكنم. من نميتوانم مقابل هواداران استقلال خوشحالي كنم.
    نيم فصل كه براي آمدن به استقلال ناكام بودي اما براي فصل بعد چه نقشهاي داري، به استقلال برميگردي؟
    هرسال نيم فصل و اول فصل ميگويم برميگردم استقلال اما اين اتفاق نميافتد پس اجازه دهيد به موقع در اين ارتباط تصميم بگيرم ولي اين را بدانيد سالهاي پاياني فوتبالم را در استقلال بازي ميكنم.
    استقلال در نيم فصل خريدهاي خوبي داشت و تاكنون در جام حذفي و ليگ برتر موفق بوده است، شرايط اين تيم را براي ادامه راه چطور ارزيابي ميكني؟
    استقلال مهرههاي خوبي دارد و قلعهنويي ميداند كه چطور از اين بازيكنان بازي بگيرد استقلال يكي از بختهاي مسجل قهرماني است، به عنوان هوادار استقلال آرزو ميكنم اين تيم قهرمان شود.
    دربي در راه است، به خاطر علاقه قلبي كه به استقلال داري ميخواهيم بدانيم كه كدام از تيمهاي پرطرفدار پايتخت را برنده اين بازي ميداني؟
    خيلي سخت است كه پيشبيني كني كدام برنده ميشوند چون از وقتي مانوئل از پرسپوليس رفته، قرمزها خوب نتيجه ميگيرند و انگيزه زيادي دارند، فكر ميكنم بازي خيلي قشنگي شود. به عنوان هوادار استقلال اميدوارم اين تيم برنده شود
    .

soltan cr7

2. 2 کاربر مقابل از Milad criska عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin-Tohi (14th January 2013), FaRsHaD_8 (14th January 2013)

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک
    حیف داش علی که با این مارمولک هم صحبت شده.........

بدرود آقای کریمی...

ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

جادوگری بود که 8 می پوشید...

29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

نام واقعی
    امین
    شغل و حرفه
    دانشجو
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,695 بار در 909 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Farshad_Red_8 نمایش پست ها
    حیف داش علی که با این مارمولک هم صحبت شده.........

می گوید: کلمات گـــــــــــاهی بار معنایی خود را از دست می دهند ...

این روزها " دوستـــــت دارم " ها دیگر قلــــــب کســـی را به تپش وا نمیدارد !

و گونه کسی را سرخ نمیکند !

می گویـــــــــم : مشکل از دوست داشتن نیست مشکل از تکـــــــــرار است !