سرمربي تيم فوتبال مس کرمان گفت: من و بازيکنان تيمم انگيزه زيادي داريم که در بازي امروز خوب بازي کنيم اما امروز ميبينيم که چه اتفاقي ميافتد.

لوکا بوناچيچ اظهار داشت: شکست در ديدار برابر تراکتورسازي فشار زيادي را به تيم ما وارد کرد، بايد آن شکست را جبران کنيم استقلال تيم خوبي است و بازيکنان مليپوش زيادي دارد اما من و بازيکنان تيم انگيزه زيادي داريم که در بازي فردا خوب بازي کنيم اما امروز ميبينيم که چه اتفاقي ميافتد.

وي افزود: فرهاد سالاري تنها مصدوم تيم ما است و بايد تلاش خود را به کار گريم تا چند نفر از بازيکنان تيم را که در شرايط ايدهآلي قرار ندارند به مرز آمادگي برسانيم، ايوان پترويچ و شهرام گودرزي از جمله اين بازيکنان هستند که حضورشان ايدهآل آنها ميتوانند کمک زيادي کند..

لوکا عنوان کرد: براي تغيير نتايج مس به زمان دو تا سه ماههاي احتياج دارم و بايد از تيم شناخت لازم را به دست آورم من تنها دو هفته است به کرمان آمدهام و در اين مدت نبايد از من انتظار معجزه داشته باشيد.

وي افزود: يکي از مشکلات ما ايجاد تفکر تهاجمي و ذهنيتسازي بازي تهاجمي براي مهاجمانمان است و اميدوارم با برطرف ساختن مشکلات خط حمله بتوانيم علاوه بر افزايش آمار گلزني خود وضعيت تيم را در جدول دگرگون کنيم.

بوناچيچ در پاسخ به سئوالي در زمينه تقابل بهترين خط دفاع ليگ و يکي از بهترين خطوط حمله ليگ گفت: قبول دارم، استقلال تهاجمي است اما مدافعان ما هم خوب کار ميکنند، هفته گذشته تمرينات ويژه اين بازي انجام داديم و ميدانستيم استقلال چه شرايطي دارد در هر صورت مدافعان ما در شرايط خيلي خوبي قرار دارند.