تورس:تطبیق یافتن درچلسی سخت تر از لیورپول بود
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: تورس:تطبیق یافتن درچلسی سخت تر از لیورپول بود

نام واقعی
    کوروش رضایی
    شغل و حرفه
    نوازنده
    تشکر شده 2,249 بار در 952 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

تورس:تطبیق یافتن درچلسی سخت تر از لیورپول بود

فرناندو تورس مهاجم اسپانیایی دنیای فوتبال در صحبتهایی اعلام کرد که بعد از انتقال 58.5 میلیون یورویی اش از لیورپول به چلسی در ژانویه سال گذشته میلادی، سختی های زیادی کشید تا در استمفورد بریج جا بیفتد
    این ستاره 27 ساله در نیم فصل دوم رقابتهای لیگ برتر و با پیراهن چلسی تنها یک گل به ثمر رساند و اولین گلش برای چلسی در چهاردهمین دیداری که او با پیراهن این تیم برگزار کرد و در ماه آوریل و در مصاف با وستهم از راه رسید
    این طور به نظر می رسد که تورس این روزها در چلسی جا افتاده و او اکنون در صحبتهایی از روزهای سختش در استمفورد بریج می گوید
    تورس در صحبتهایی به اسکئیر اسپانیا گفت:« چلسی و لیورپول هیچ شباهتی ندارند؛ نه در گذشته شباهتی میان این دو تیم بوده و نه در زمان حال. پروسه تطبیق پیدا کردن من در هر یک از دو تیم، کاملا متفاوت بود. چلسی در لندن است که شهر خیلی بزرگی است. من از مادرید آمده ام که شهر اروپایی بزرگ دیگری است ولی همه چیز با هم تفاوتهای زیادی دارد.»
    ال نینیو در مورد روزهای ابتدایی اش دراستمفورد بریج گفت:«تطبیق پیدا کردن در استمفورد بریج درمقایسه با روزهای ابتدایی ام در لیورپول به مراتب سخت تر بود. در لیورپول اوضاع راحت تر بود. شهری راحت و کوچکتر که بازیکنان اسپانیایی زیادی را دور وبرم می دیدم. در نهایت مهمترین نکته این است که تلاش کنی و خودت را با شرایط وفق دهی.این کاری است که من درحال انجام آن هستم.»
    این ستاره اسپانیایی درادامه به این نکته اشاره کرد که لیبل 50 میلیون پوندی برروی او ، تنها یک عدد است و یادآوری کرد که جدایی ژابی آلونسو از لیورپول تاثیر زیادی درجدایی او از آنفیلد داشت:« 50 میلیون پوند تنها یک رقم است. تنها چیزی که من می دانم این است که پیشنهادی که چلسی به من ارائه کرد، پیشنهادی بود که نمی شد آن را رد کرد.مهم اعتمادی است که سران این تیم به من دارند.»
    تورس در ادامه با تشریح شرایط لیورپول گفت:« لیورپول در مسیر عجیبی حرکت می کرد. من شخصا معتقدم که جدایی ژابی آلونسو و پیوستنش به مادرید پیغام روشنی بود که برخی چیزها درحال تغییر است. من دوست دارم رشد و پیشرفت کنم و چلسی می تواند تمام آنچه یک فوتبالیست می خواهد: یعنی جامهای قهرمانی را برای بازیکنانش فراهم کند.»
    چلسی در حال حاضر در رده چهارم جدول لیگ برتر است و 9 امتیاز با سیتی صدرنشین فاصله دارد. چلسی روز بیست نوامبر مقابل لیورپول قرار خواهد گرفت.
    کد:
    درد يعني ، سرت به همون سنگي بخوره كه يه عمري به سينت ميزدي !!!

2. 2 کاربر مقابل از Kurosh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin-Tohi (10th November 2011)

نام واقعی
    امین
    شغل و حرفه
    دانشجو
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,695 بار در 909 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک