داوید سیلوا معتقد است تنها یک باخت دیگر می تواند تمام رویاهای منچستر سیتی را برای رسیدن به قهرمانی لیگ برتر در این فصل بر باد بدهد.

به گزارش خبرآنلاین؛ شاگردان مانچینی که این هفته موفق شدند آرسنال را با دو گل در ورزشگاه اختصاصی اش شکست دهند با وجود کسب نتایج خوب در چند هفته گذشته هنوز 7 امتیاز از صدر نشین لیگ برتر جزیره یعنی منچستر یونایتد عقب هستند اما سیلوا معتقد است در صورت ادامه این روند، قهرمانی دور از دسترس نیست.

باختن ممنوع
اگر ببازیم اختلافمان با منچستر به 10 امتیاز می رسد و این شرایط را خیلی سخت می کند. اما اگر به همین روند رو به رشدمان ادامه بدهیم می توانیم امیدوار باشیم که آن ها امتیاز از دست بدهند و فاصله کمتر شود. اگر هنوز به دنبال قهرمانی هستیم پس دیگر باختن ممنوع است.
منچستر سایه ما را پشت سرش حس می کند
هفت اختلاف امتیاز به کنار اما تنها کاری که از دست ما بر می آید ادامه روند صعودی فعلی است. باید با عملکردمان و نتایج خوبی که می گیریم یونایتد را تحت فشار قرار بدهیم. آن ها باید بدانند که با هر باخت و هر امتیازی که از دست می دهند منچستر سیتی نزدیک و نزدیک تر می شود. باید شرایط طوری باشد که یونایتد سنگینی سایه ما را پشت سرش حس کند.
حذف از لیگ قهرمانان به نفع ما شد
حذف از لیگ قهرمانان اروپا غم انگیز بود اما به نظر من این یک مزیت برای ما به حساب می آید. منچستر باید دو دیدار بسیار دشوار را در برابر رئال مادرید برگزار کند و این روی تمرکز آن ها تاثیر می گذارد. در مقابل ما این فرصت را داریم که تنها روی لیگ تمرکز داشته باشیم. کسی چه می داند؟ شاید حذف از لیگ قهرمانان در نهایت به سود ما شد.