نامزدهای دریافت تندیس اخلاق دربخشهای مختلف ورزش معرفی شدند/سلیمی و حدادی،۲ورزشکار پر
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: نامزدهای دریافت تندیس اخلاق دربخشهای مختلف ورزش معرفی شدند/سلیمی و حدادی،۲ورزشکار پر

  1. #1


    محل سکونت
    بابلسر روستای اسلام آباد
    نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    نوشته ها
    9,574
    تشکر
    15,818
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک

    نامزدهای دریافت تندیس اخلاق دربخشهای مختلف ورزش معرفی شدند/سلیمی و حدادی،۲ورزشکار پر

    نامزدهای دریافت تندیس اخلاق دربخشهای مختلف ورزش معرفی شدند/سلیمی و حدادی،۲ورزشکار پرسپولیس درليست


    دومین و آخرین جلسه شورای سیاستگذاری ششمین همایش فرزندان آفتاب در محل موسسه نسل آفتاب برگزار شد. در این جلسه امیررضا خادم (موسس و رئیس هیات مدیره موسسه نسل آفتاب)، مصطفی هاشمی طبا(رئیس اسبق سازمان تربیت بدنی)، محمود خسروی وفا(رئیس کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون جانبازان و معلولین)، ملکی(نماینده وزارت ورزش و جوانان)، محمد آقازمانی(مدیرگروه ورزش شبکه سوم سیما)، عبدالحمید احمدی(رئیس انجمن ورزشی نویسان)، غلامحسین شعبانی(مدیر مسئول و سردبیر مجله دنیای ورزش) و دبیر انجمن ورزشی نویسان حضور داشتند که پس از اتمام این نشست نامزدهای دریافت تندیس اخلاق در ششمین همایش فرزندان آفتاب در شش بخش مختلف به شرح زیر معرفی شدند:

    * ورزشکار برتر مرد:

    جلیل باقری(دوومیدانی معلولین)، احسان حدادی(دوومیدانی)، قاسم رضایی(کشتی)، بهداد سلیمی(وزنه برداری) و حمید سوریان(کشتی)
    * ورزشکار برتر زن:
    الهه احمدی(تیراندازی)، سولماز عباسی(قایقرانی) و زهرا نعمتی(تیروکمان معلولین)
    * مدیرکل اداره ورزش و جوانان:
    قربانعلی پاشا(گلستان)، محسن حق شناس(قزوین) و حمیدرضا گرشاسبی(خوزستان)
    * مربیان مرد:
    کوروش باقری(وزنه برداری)، محمد بنا(کشتی فرنگی)، مصطفی بهرامی(دوومیدانی معلولین) و رسول خادم(کشتی آزاد)

    * مربیان زن:

    میترا شعبانیان(والیبال)، فاطمه متقی کاشانی(تیروکمان معلولین) و شهرزاد مظفر(فوتسال)

    * روسای فدراسیونها:

    محمود خسروی وفا(جانبازان و معلولین)، محمدرضا داورزنی(والیبال) و حسین رضازاده(وزنه برداری)
    اسامی اعلام شده بر حسب حروف الفباست و چهره برتر هر بخش در روز برگزاری ششمین همایش فرزندان آفتاب (۱۲ بهمن ماه) در هتل المپیک مشخص می شوند.


    هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن


    داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی


  2. کاربر مقابل از Arash 1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

    Milad criska (15th January 2013)

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  
برو بالا