اعتراض شدید سپاهانیها به داوری/ خوروش: هر هفته يك اشتباه به سود استقلال ميكنند! / ديگر كارد به استخوانمان رسيده

برای ما جای سوال است که آقای جواد نکونام در این دیدار دیگر باید چه کار میکرد که از زمین اخراج میشد و یا اخطار میگرفت


سایت گل- سرپرست تيم سپاهان با انتقاد شديد از وضعيت داوري در بازيهاي ليگ برتر گفت: متاسفانه اشتباهات داوری به نفع رقبای سپاهان و برخی تیمهای مورد علاقه همچنان ادامه دارد.

رسول خوروش در خصوص اشتباهات داوری در فصل جدید به خبرنگار گل گفت: متاسفانه در این فصل سپاهان در بازیهای متعدد و به اذعان کارشناسان برنامه 90 قربانی اشتباهات سهوی داوری شده است و از سوی دیگر هفتههاست که برخی تیمهای مدعی و مورد علاقه همچنان از داوری سود میبرند.
وی اضافه کرد: خیلی جالب بود که در هفته بیستویکم نیز همچون هفته و هفتههای قبل یک پنالتی علیه تیم استقلال گرفته نشد. فقط به 10 روز گذشته و بهره استقلال از اشتباهات داوری نگاه کنید. در بازی با سایپا بنا به اذعان پژمان منتظری و البته تايید کارشناس داوری یک پنالتی علیه این تیم گرفته نشد، در دیدار با ابومسلم در جام حذفی بازیکن استقلال در همان دقایق ابتدایی باید اخراج میشد که این مسئله رخ نداد و در بازی با مس کرمان باز هم پنالتی علیه این تیم گرفته نشد.

سرپرست سپاهان در ادامه افزود: برای ما جای سوال است که آقای جواد نکونام در این دیدار دیگر باید چه کار میکرد که از زمین اخراج میشد و یا اخطار میگرفت. آن هم در مقابل چشمان داوری که ید طولايی در دادن کارتهای متوالی دارد. استقلال در هفتههای اخیر و همینطور در جام حذفی از این اشتباهات بسیار نفع برده است. به دیدار دیگر تیم مورد علاقه برخیها با صبا نگاه کنید. دو پنالتی به نفع صبا گرفته نشد و بازیکن پرسپولیس هم باید اخراج میشدکه این اتفاق نیفتاد.
خوروش ادامه داد: ما اطمینان داریم که این اشتباهات سهوی است!! اما دیگر کارد به استخوانمان رسیده است. طبق همین کارشناسیهای برنامه نود در این فصل مقایسه کنید که سپاهان و استقلال هر کدام چند امتیاز از این اشتباهات نفع بردهاند و هر کدام چند امتیاز ضرر کردهاند. این بررسی نتایج جالب توجهی را به شما ارائه میدهد.
مدیر تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان در پایان گفت: اشتباهات داوری برای سایر تیمها به ویژه تیمهای مدعی شرایط را به گونهای که رقم زده که هر چند شاید برخی اوقات متضرر شده باشند اما نفع آنها از این اشباهات بیشتر بوده و این سپاهان بوده که گرفتار کامل این اشتباهات سهوی شده است و جایگاه مطلوبش در جدول دچار خدشه شده است. از سوی دیگر با عنایت به این اشباهات برخی تیمهای مورد علاقه به صدر و جایگاه بسیار مطلوبی در جدول رسیدهاند.