خبرگزاری پرسپولیس نیوز : تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۱٫۳۰ دقیقه امروز پشت درهای بسته برگزار شد. در این تمرین ۵۰ هوادار حضور داشتند که مقابل دوربینهای تلویزیونی از رویانیان حمایت کردند.

*کریم باقری در تمرین امروز غایب بود.
*به دلیل پیش رو بودن بازی حساس مقابل استقلال، کلیه روزنهها برای دیدن تمرین پرسپولیس بسته بود. همچنین مسئولان این تیم اطراف کارواش و ورزشگاه را چک کردند تا هیچ روزنهای برای دیدن تمرینات نباشد.
*در تمرین امروز علی کریمی و مهدویکیا دو جلسه فیزیوتراپی کردند. مهدویکیا بدون ایجاد مشکل به زدن دوچرخه و کارهای قدرتی پرداخت.علاوه بر این وی با حضور در زمین تمرین، نرم دویدن را آغاز کرد.*
هواداران پلاکاردی آورده بودند که روی آن نوشته شده بود سردار پس ما هواداران چیست؟ شما میخواهید فوتبال را از تلویزیون تماشا کنید اما دلمان طاقت نمیآورد که شما را به غیر از پرسپولیس در جای دیگر ببینیم.
*در ابتدای تمرین، گلمحمدی جلسهای ۲۰ دقیقهای را با بازیکنان داشت. او در خصوص بازی مقابل داماش، دو اخطارهها و دربی هفتاد و پنجم و همچنین استعفای رویانیان برای بازیکنان صحبت کرد.
*در تمرین امروز گلمحمدی تمرینات ویژهای را برای مهاجمان در نظر گرفته بود.
* چشمهسری پزشک سرخپوشان در حاشیه تمرین، در مورد مهدویکیا و کریمی گفت: خوشبختانه وضعیت بهتر شده و میخواهیم سعی کنیم زودتر از موعد مقرر این دو بازیکن را در اختیار کادر فنی قرار دهیم


منبع این مطلب:
http://www.persepolisnews.ir/1391/10...#ixzz2I8O1u4Kx