لمپارد را دوست دارم ولی به من میگونید فابرگاس!/ آبشک: این بازی دوئل من و محمد نوری است

پرسپولیس خیلی خوب شده و اخیرا نتایج قابل قبولی گرفته. البته پرسپولیس در لیگ مثل جام حذفی ثبات ندارد اما آنها اعتماد به نفس بالایی دارند

سايت گل- بدون شک در بازی پرسپولیس مقابل داماش محمد آبشک میتواند مهرهای کلیدی برای تيم گيلاني باشد. آبشک درباره این بازی میگوید: «بازی واقعا سختی را پیش رو داریم. یکی دو بازی است در خانه نتیجه نمیگیریم اما برای این بازی انگیزه بالایی داریم تا پرسپولیس را ببریم و با دست پر به رشت برگردیم. تیممان آماده است، تنها دو، سه بازیکن مصدوم داریم که امیدوارم به این بازی برسند و ما را یاری کنند»
آبشک در ادامه میگوید: «پرسپولیس خیلی خوب شده و اخیرا نتایج قابل قبولی گرفته. البته پرسپولیس در لیگ مثل جام حذفی ثبات ندارد اما آنها اعتماد به نفس بالایی دارند و یک حریف سرسخت به شمار میروند. به نظرم شناخت درخشان از پرسپولیس میتواند برای ما خیلی کارساز باشد. درخشان مربی بزرگی است که خیلی خوب پرسپولیس را میشناسد. او جلوی تیم سابقش انگیزه دارد و قطعا این انگیزه را به ما بازیکنان هم منتقل میکند.»

در بازی پرسپولیس- داماش نبرد اصلی در میانه میدان خواهد بود. آبشک در این مورد میگوید: «در این بازی نبرد اصلی بین هافبکهای دو تیم خواهد بود. به نظرم این بازی دوئل من با محمد نوری و هافبکهای نفوذی ما با رضا حقیقی خواهد بود. اگر ما بتوانیم جنگ میانه میدان را از پرسپولیس ببریم میتوانیم به برد امیدوار شویم.»
درست از همان روزهای اولی که آبشک برای داماش بازی کرد هواداران این تیم به او لقب فابرگاس دادند. او در این باره میگوید: «از همان روزهای اولی که برای داماش بازی کردم هواداران تیم به من گفتند فابرگاس اما خودم لمپارد را بیشتر دوست دارم. البته به خاطر هواداران داماش مجبورم با این لقب کنار بیایم و بازی فابرگاس را دوست داشته باشم اما باز هم میگویم میان هافبکهای خارجی بازی لمپارد را دوست دارم.»