افضل:فردوسی پور عدالت را رعایت نمی کند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: افضل:فردوسی پور عدالت را رعایت نمی کند

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک

افضل:فردوسی پور عدالت را رعایت نمی کند

سرمربي تيم فوتسال گيتي پسند گفت: اين عدالت نيست که در برنامه 90 يک کلمه هم از قهرمان فوتسال آسيا و کانديداي بهترين مربي جهان حرفي زده نشود اما تمرينات تيمي مانند صباي قم را نشان دهد.

عليرضا افضل امروز در گفتوگو فارس اظهار کرد: عادل فردوسيپور به هيچ عنوان رابطه خوبي با باشگاه گيتيپسند ندارد چراکه با اين تيم قهرمان آسيا شديم اما يک کلمه در مورد اين قهرماني در برنامه 90 حرفي زده نشد اما تا مدتها از تباني گيتيپسند حرف ميزد.

وي تصريح کرد: من، تيمم و بازيکنانم به عنوان 10 کانديداي برترين مربي، برترين تيم و برترين بازيکن جهان انتخاب شدهايم اما فردوسيپور به جاي پرداختن به اين مسائل مهم تمرينات تيم صباي قم را نشان ميدهد و هيچ اشارهاي به کسب اين افتخارات مهم نميکند.

سرمربي تيم فوتسال گيتيپسند ادامه داد: ما هم خوشحاليم که برنامه 90 تيمي بومي مانند صباي قم را نشان داد اما اين عدالت نيست که هيچ اشارهاي به قرار گرفتن مربي، تيم و بازيکن گيتيپسند در بين کانديداهاي برتر جهان نکند و به طور حتم مسائلي پشت پرده وجود دارد که قصد ندارد موفقيتهاي ما را نشان دهد و حتما فردوسي پور ارتباطاتي با کساني دارد که از صباي قم نشان ميدهد اما موفقيتهاي ما را نميبيند.

وي تاکيد کرد: همين که من، تيم گيتيپسند و کشاورز در جمع کانديداهاي برتر جهان قرار گرفتهايم نه تنها افتخاري براي ما بلکه افتخاري براي کشور است، هر چند خودم انتظار قرار گرفتن در اين ليست را نداشتم و اگر به عنوان برترين مربي جهان هم انتخاب نشوم مهم نيست بلکه همين قرار گرفتن در ليست برترينهاي جهان افتخاري براي من و کشورم است.

افضل افزود: کاري به بيرون از اصفهان هم ندارم در کمال تاسف در همين شهر هم هستند افرادي که دوست ندارند موفقيت گيتيپسند را ببينند و در تيم ما کارشکني ميکنند اما بايد بگويم به اميد خدا و تلاش بازيکنان بازهم قهرمان ليگ ميشويم.

بدرود آقای کریمی...

ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

جادوگری بود که 8 می پوشید...

29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

2. کاربر مقابل از FaRsHaD_8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

gooroo (17th January 2013)