سرمربي تيم ملي فوتبال ايران روز پنجشنبه در کنفرانس مطبوعاتي پيش از ديدار با بحرين گفت: ما تيم قدرتمندي داريم و جمعه براي برد به ميدان مي رويم.

به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، در اين کنفرانس که با حضور خبرنگاران داخلي و خارجي برگزار شد، کارلوس کي روش در ابتدا گفت: اطمينان دارم که بازي سختي در پيش خواهيم داشت اما به طور حتم در پايان، همه از تماشاي يک بازي زيبا لذت خواهند برد.
وي درباره بازيکنان تيم ايران گفت: ما چند بازيکن اصلي خود مانند علي کريمي، خسرو حيدري، پژمان نوري و قاسم حدادي فر را ازدست داديم اما از بازيکناني که هم اکنون در اردو حضور دارند بسيار راضي هستم. آنها کاملا آماده مسابقه هستند.
کي روش همچنين درباره نتيجه ديدار رفت اظهار کرد: نتيجه شش بر صفر بسيار عالي بود اما بايد بدانيم که فوتبال به حال بستگي دارد نه به گذشته. ما روز جمعه در مقابل تيمي بازي خواهيم کرد که از لحاظ کلي قوي ترين تيم اين گروه است. ما بحرين را به اين دليل که بازي رفت را باخته، دست کم نمي گيريم و فراموش نميکنيم که تنها يک گام به صعود به جام جهاني قبلي فاصله داشت و اکنون هم از بختهاي صعود به مرحله بعد است.
وي افزود: البته ما هم تيم قدرتمندي دراختيار داريم و براي پيروزي به ميدان مي رويم و اين کار تنها زماني ميسر مي شود که از بحرين بهتر باشيم. ما با احترام کامل به اين تيم برابر آنان بازي خواهيم کرد.
کي روش درباره اختلاف آب و هوايي ايران و بحرين و اندونزي گفت: فوتبال، سرد و گرم و مرطوب و خشک نمي شناسد. تحت هرکدام از اين شرايط، براي پيروزي بايد بهترين بازي خود را انجام دهيد.