من برای ماندن و نماندن نمیجنگم بلکه میخواهم به تعهدات و قراردادم عمل کنم. در قرارداد من 5 بند آمده که باید به نحو احسن به آن عمل کنم


سايت گل- عبدالله ویسی در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار مقابل نفت تهران گفت: بازی فردا شرایط خاصی دارد و کسب 3 امتیاز بسیار حیاتی است. بازی برای ما حکم مرگ و زندگی را دارد و بازیکنان با تمام تلاششان به دنبال این هستند که باختهای گذشته را جبران کنند، با ارائه یک عملکرد جوانمردانه دنبال کسب 3 امتیاز هستیم.
وی در مورد حمایت قاطع مدیران پیکان از خودش عنوان کرد: من برای ماندن و نماندن نمیجنگم بلکه میخواهم به تعهدات و قراردادم عمل کنم. در قرارداد من 5 بند آمده که باید به نحو احسن به آن عمل کنم. اول اینکه جوانگرایی کنیم، دوم اضافه کردن بازیکنان گمنام و پایه ،سوم بستن تیم بدون دلال، چهارم بازی جوانمردانه، پنجم حفظ تیم در لیگ برتر بود. تلاش میکنیم تا به این تعهدات عمل کنیم.

ویسی در پاسخ به این سوال که چرا تیم پیکان را نسبت به فصل قبل متحول کرد، اظهار داشت: اشتباه کردم، فکر میکردم پیکان را نیز مثل صبا میتوانم موفق کنم اما صبا تیمی ریشه دار بود. با توجه به اینکه پیکان تازه به لیگ برتر آمده بود کار ما جواب نداد و نتوانستم رضایت مدیران، مردم و خودم را برآورده کنم. به هیچ وجه نگران رزومه کاریام نیستم، کارشناسان کارنامه مربی را با چند باخت و چند پیروزی نمیسنجند بلکه به فرهنگ، شخصیت و اخلاقی که به فوتبال آوردهاند توجه خواهند کرد.
وی افزود: بازیکنان تیم ما بسیار حساس هستند و چون مرا دوست دارند وقتی گل میخوریم احساساتی میشوند. ما نسبت به نیم فصل اول تا به اینجا زیاد عقب نیستیم و اگر 3 امتیاز بازی با نفت را کسب کنیم جبران نتایج میشود.
ویسی درمورد بازگشت گواردیولا به دنیای مربیگری خاطرنشان کرد: تمام دنیا منتظر بازگشت گواردیولا بودند و انتخاب بایرنمونیخ مشکلپسندانه بود، گواردیولا به دلیل اعتقاداتی که دارد بایرنمونیخ را انتخاب کرد تا کار ریشهای انجام دهد چرا که بایرن نیز تیم ریشهداری است اما مطمئناً این کار با هزینه کمتری صورت خواهد گرفت. خوشحالیم گواردیولا بازگشته و میتوانیم از دانش او و تفکراتش استفاده کنیم.
سرمربی پیکان درمورد بازگشت تاج خاطرنشان کرد: تاج فردی ورزشی و فوتبالی است، زمانی که در سپاهان بازی میکردم او مدیرعامل تیم ما بود، آن موقع او در 9 جا مدیریت میکرد و ضمن حضور در تیم سپاهان 8 جای دیگر هم مشغول فعالیت بود .
سرمربی پیکان در مورد اتفاقات داوری اظهار داشت: من عادت ندارم به داوری اعتراض کنم و همواره درکنار زمین آرامش دارم شاید این مسئله نیز به ضرر تیم ما تمام شده است، در 3 بازی گذشته از لحاظ داوری متضرر شدیم و چند پنالتیمان گرفته نشد و چون تیم ما مثل برخی تیمهای دیگر اعتراض نمیکند باعث متضرر شدن ما نشود.
ویسی در مورد اینکه قبلاً با منصور ابراهیم زاده همکاری داشته و فردا با تیم تحت هدایت او روبهرو میشود گفت: ما تیمی غیرقابل پیش بینی هستیم، یک روز مقابل تراکتوری که در خانه حریفان را به اختلاف گل میبرد بازی بسیار خوبی انجام میدهیم و درصورتی که پنالتی ما گرفته نشده یک بر صفر میبازیم، در یک مسابقه هم عملکرد خوبی انجام نمیدهیم. من ابراهیم زاده را دوست دارم اما باید ببینیم توانایی خودمان چه اندازهای است.