سرمربي ملوان علت تحريم تمرينهاي اين تيم توسط بازيکنان را، شنيده شدن صداي آنها از سوي مسئولان ميداند.

فرهاد پور غلامي در مورد شرايط تيم ملوان و نتايج به دست آمده اين تيم، گفت: خيلي مسايل در روند نتيجهگيري ملوان تاثير گذار است و نميتوان گفت که علت اين نتيجهها فقط مشکلات فني است. مسايل ديگري هم در روند رو به رشد ما تاثيرگذار است، ولي ميتوانستيم در جدول رتبه بهتري داشته باشيم و کمي هم بدشانسي از اين موضوع جلوگيري کرد. در بازيهايي مانند بازي با راهآهن و نفت آبادان بدشانسي آورديم.
سرمربي ملوان با اشاره به تاثير مشکلات مالي در عملکرد اين تيم، گفت: مسايل مالي دقيقا با مسايل فني ربط پيدا ميکند که البته در تلاش هستيم اين مشکل را هم حل کنيم.
پورغلامي در مورد تحريم تمرينات توسط بازيکنان ملوان، اظهار کرد: تمرينات ما فقط يکي دو روز تعطيل شد و دليلش هم اين بود که بازيکنان مي خواستند کاري کنند تا صدايشان شنيده شود. بعد از گذشت دو روز يک اردوي چهار روزه برگزار کرديم و با توجه به وضعيت باراني موجود سخت کار کرديم و بازيکنان هم در تمرين بسيار سخت کوشانه عمل کردند.
وي با اشاره به جلسهاي که در مورد مشکلات مالي برگزار شد، گفت: روز يکشنبه جلسهاي با رييس هيات مديره ، صالح نيا و افقي داشتيم. در اين جلسه مشکلات مالي را بيان کرديم و قرار شد که خود بهمني چند روزي رايزني کند و همچنين خودش از زبان بازيکنان مشکلات را جويا شود.
وي افزود: روز شنبه به همراه چند نفر از بازيکنان به دفتر بهمني مي رويم و در مورد اين مسايل صحبت ميکنيم.
پورغلامي در مورد انتخاب دستيارش به عنوان مربي برتر اخلاق از سوي کميته فرهنگي فدراسيون فوتبال، گفت: خوشحال هستم که سيد محمد حبيبي از طرف کميته فرهنگي فدراسيون فوتبال به عنوان مربي اخلاق انتخاب شد. از سازمان ليگ ، همکارانم و هواداران ملوان به دليل اين انتخاب تشکر ميکنم و اميدوارم که ملوان هميشه از لحاظ اخلاقي بازيکنان خوبي داشته باشد.
سرمربي ملوان در مورد بازي آينده تيمش برابر فجرسپاسي نيز گفت: تيم ما و فجر نزديک به هم هستيم. کلانتري از دوستان صميمي من است و فجر کادر فني خوبي هم دارد، اما با اين وجود به دنبال کسب سه امتياز از اين بازي هستيم. اميدوارم بتوانيم در اين بازي شرايطمان را بهتر کنيم.

وي افزود: براي نيم فصل دوم بايد در پستهايي که خلاء داريم دو سه بازيکن را جذب کنيم تا بتوانيم شرايط بهتري را به دست بياوريم.