محمد رويانيان مديرعامل باشگاه پرسپوليس پس از خبرهايي مبني بر استعفايش که موجب برخي مشکلات ميان بازيکنان شده بود، بالاخره در تمرين امروز پرسپوليس شرکت کرد تا به بازيکنان اعلام کند کنار آنها حضور دارد.

وي پس از حضور در تمرين امروز به مدت 60 دقيقه با بازيکنان به گفت*وگو پرداخت و به آنها گفت: همه مشکلاتي را که داريد کنار بگذاريد و فقط بايد به 2 بازي آينده مقابل داماش و استقلال فکر کنيد، بالاخره بازي*هاي سختي پيش*رو است و اميدوارم با روحيه*اي بالا و تلاش همه دست به دست هم دهيم تا در 11 بازي آينده در تهران موفق باشيم. شما اين پتانسيل را داريد تا انشاءالله به هدف خود برسيد.

رويانيان در هنگام خروج از ورزشگاه درفشي*فر با پلاکاردي از سوي هواداران و ليدرها مواجه شد که روي آن نوشته شده بود، «دلم براي فوتبال تنگ شد، از تلويزيون تماشا مي*کنم، اما سردار رويانيان اگر دل ما براي تو تنگ شد چه کار کنيم. ما دلدادگانت طاقت نديدن شما در پرسپوليس را نداريم!»

رويانيان وقتي با اين پلاکارد مواجه شد، دقايقي مقابل ورزشگاه درفشي*فر ايستاد و آن را خواند و سپس با لبخند از هواداران با تکان دادن دست تشکر کرد. البته هواداران خيلي دوست داشتند تا دقايقي با او به گفت*وگو بپردازند اما رويانيان اعلام کرد که فعلا ترجيح مي*دهد که سکوت کند به همين دليل سريعا مقابل ورزشگاه* درفشي*فر را ترک کرد.

شيريني و کريمي نيز پس از اتفاقات چند روز گذشته برخورد خوبي با يکديگر داشتند.