اگر شرایط مهیا بود، رونالدو را به ایران می آوردم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: اگر شرایط مهیا بود، رونالدو را به ایران می آوردم

نام واقعی
    hamidreza
    استاتوس
    only zinedine zidane
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | France
    تشکر شده 5,256 بار در 1,980 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 46 تاپیک

اگر شرایط مهیا بود، رونالدو را به ایران می آوردم

جام ورزشی؛ تونی اولیویرا در گفتگویی متفاوت درباره مسائل مختلف صحبت هایی را انجام داد که از نظرتان می گذرد:

* از مربیان پرتغالی فقط شما و کی روش در ایران مانده اید... کاسیمیرو هم انگار رفتنی است.
    - مربیگری در ایران کار آسانی نیست. مربیان خارجی به زمان نیاز دارند؛ کی روش، ژوزه، کاسیمیرو، کرانچار و من سعی کرده ایم تجربیات خود را در خدمت فوتبال ایران قرار دهیم و برای پیشرفت فوتبال شما اینجا آمدیم. بنده شخصا تمام تلاشم را انجام خواهم داد تا در این راه موفق باشم.

* شما تنها مربی پرتغالی هستید که سبیل های خود را نمی تراشید. می گویند این سبیل ها برای شما شانس می آورد!
    - (با خنده) این سبیل ها تا آخر عمر با من است و هیچوقت آنها را نمی تراشم. سبیل هایم برایم شانس نمی آورد. با این سبیل ها خیلی ها فکر می کنند من ایرانی هستم.

* در اول فصل خیلی ها اعتقاد داشتند شما برف تبریز را نخواهید دید. برف تبریز زیبا بود؟
    - (با خنده) من برف دوست ندارم و آفتاب و خورشید را می پسندم. دوست دارم همیشه هوا آفتابی باشد اما این هفته برف تبریز را دیدم و هنوز هم سرمربی تراکتورسازی هستم.

* چقدر هواداران تراکتورسازی را دوست دارید؟
    - هواداران تبریزی فوق العاده اند. بسیار مهربان هستند و من از همین جا از همه آنها سپاسگزارم که هیچگاه ما را تنها نمی گذارند. آنها را بی نهایت دوست دارم. ما حتی خارج از خانه هم احساس می کنیم در تبریز به میدان می رویم و این موهبت بزرگی است که من و تراکتورسازی از آن برخورداریم.

* زبان آذری را یاد گرفته اید؟
    - کمی بلدم اما 4 مترجم دارم که همه آنها خیلی خوب هستند.

* کدام غذای تبریزی را بیشتر دوست دارید؟
    - غذاهای تبریز با غذاهایی که ما در پرتغال می خوریم متفاوت هستند اما این غذاها را دوست دارم و چند بارهم در خانه و رستوران کوفته تبریزی هم خوردم.

* شهر تبریز را چگونه دیدید و اوقات فراغت خود را در کجای این شهر سپری می کنید؟
    - تبریز شهر زیبایی است و من اینجا را دوست دارم. ائل گلی در شمال روستای کندوان، هتل پارس، بازار تبریز و موزه را دیده ام و خیلی تجربه خوبی برایم بود.

* تیم شما در حال حاضر در رده دوم جدول لیگ ایران حضور دارد. این جایگاه را می توانید حفظ کنید؟
    - این کار، بسیار مشکل است چون لیگ ایران یکی از لیگ های بسیار سخت است. رقابت با تیمهایی مثل استقلال، سپاهان و پرسپولیس که این روزها اوج گرفته و تیم فولاد کار ساده ای نیست اما تمام سعی خودمان را می کنیم تا این موقعیت را حفظ کنیم؛ بنابراین در هر مسابقه به فکر پیروزی و کسب 3 امتیاز هستیم. در این رابطه سخت کار می کنیم.

* بازی با صنعت نفت آبادان در خانه حریف را چطور ارزیابی می کنید؟
    - همه بازیها در لیگ سخت است. به خصوص مقابل تیمهایی که در انتهای جدول هستند سخت تر است چون این تیم ها برای فرار از سقوط با تمام وجود تلاش می کنند. مطمئنا صنعت نفت در خانه خود برای پیروزی بازی می کند چون اگر مقابل تیم ما مغلوب شود یک قدم دیگر به لیگ یک نزدیک تر می شود و ما باید در طول نود دقیقه برای پیروزی در آبادان بجنگیم.

* محمد نصرتی اعلام کرده که شما انسان خوبی هستید اما در کارتان مدیریت کافی را ندارید. درست می گوید؟
    - هرکس عقیده ای دارد و من به نظر نصرتی احترام می گذارم. اینجا برای مربیگری آمده ام و سالها تجربه ام در این امر را برای پیشرفت تراکتور آورده ام و در این راه تمام تلاشم را می کنم تا تراکتورسازی موفق باشد. موقعیت تیم تراکتورسازی در جدول لیگ نشان می دهد که من عملکردم چکونه بوده است. به اتفاق همکارانم تمام تلاشمان را انجام دادیم تا تیم تراکتور هواداران بی شمارش را راضی نگه دارد.

* چه اتفاقی افتاده که مهدی ثابتی را با این سن و سال به گلرهای دیگر ترجیح داده اید؟
    - ما 3 دروازه بان بسیار خوب داریم که آنها باهم سخت رقابت می کنند اما در ابتدای فصل محسن فروزان، در میانه فصل عقیل اعتمادی و حالا هم مهدی ثابتی درون دروازه ما قرار گرفته اند. همین.

* هموطن شما کریستین رونالدو بازهم مقابل لیونل مسی کم آورد و نتوانست توپ طلای دنیا را به ارمغان بیاورد. نظر شما هم انتخاب مسی است؟
    - مسی و رونالدو بازیکنان بسیار بزرگ و متفاوتی هستند. اگر دست من باشد دوست دارم هردوی آنها را به تراکتورسازی بیاورم! در مجموع مورینیو و رونالدو را بسیار دوست دارم اما رونالدو، مسی، ژاوی و اینیستا بهترین بازیکنان دنیا محسوب می شوند. من با رونالدو و مورینیو ارتباط دارم و برایشان آرزوی موفقیت می کنم.

* می توانید برای بازیهای تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا رونالدو و مورینیو را به تبریز دعوت کنید؟
    - الان شرایط برای حضور رونالدو و مورینیو در ایران و تبریز مهیا نیست. آنها درگیر مسابقات مختلفی هستند و نمی توانند فعلا به ایران سفر کنند. اگر شرایط مناسب بود آنها را به ایران می آوردم.

غیرت ، تعصب ، مردانگی همه در یک کلمه = رونالدو

2. کاربر مقابل از cr7&zizi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Milad criska (17th January 2013)

نام واقعی
    Mila Dam
    استاتوس
    Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
    شغل و حرفه
    دانشجو عمران
    بازیکن محبوب
    Karim Bagheri
    تیم های محبوب خارجی