ويسي: براي ماندن و نماندن نميجنگم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: ويسي: براي ماندن و نماندن نميجنگم

نام واقعی
    مـــحـــMـــد Rـــضـــا
    استاتوس
    ...::|||Just Real & Perspolis|||::...
    شغل و حرفه
    ....
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 19,298 بار در 5,901 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

ويسي: براي ماندن و نماندن نميجنگم

سرمربي پيکان تهران ميگويد که برايش اهميت ندارد که مقابل چه تيمي بازي ميکند چون هنوز شناختي از تيم خودش ندارد.

عبدالله ويسي سرمربي پيکان تهران در نشست خبري پيش از بازي با نفت تهران درباره بازي فردا برابر نفت توضيح داد: بازي فردا شرايط خاصي براي ما دارد و هر سه امتيازش حياتي است و حکم مرگ و زندگي را دارد. ما با تمام تلاشمان بازي ميکنيم تا تلافي باختهاي گذشته را هم بکنيم.

وي در ادامه درباره وضعيت خودش در پيکان نيز مطرح کرد: من براي ماندن يا نماندن نميجنگم. وظايفم در قراردادم مشخص است و آن چيزي که باشگاه خواسته را عمل ميکنم. در قراردادم از من خواسته شده تا جوانگرايي کنم، بازيکنان پايه را به تيم بياورم، بدون دلالي تيم را ببندم، تيمم بازي خوبي انجام دهد و در ليگ بماند اما متاسفانه بعضيها چهارتاي اولش را رها کردهاند و به آخريش چسبيدهاند. مديريت هم جواب آنها را داده و من در تيم هستم. من ديگر بزرگتر از رايکارد که نيستم. اين مربي دو شب قبل عوض شد. من هم اگر خوب نباشم باشگاه ميتواند تغييرات انجام دهد.

ويسي همچنين در ادامه در پاسخ به اين پرسش که آيا در اول فصل فکر ميکرد تيمش به اين حال و روز بيفتد تاکيد کرد: فکر ميکردم پيکان هم مثل صبا شود اما اشتباه بزرگم همين بود. صباي قم يک تيم ليگ برتري بود که چند بازيکن ليگ برتري خوبي داشت و من بازيکنان ليگ يکي به آن اضافه کردم اما پيکان يک تيم ليگ يکي بود و من اشتباها بازيکن ليگ يکي را به آن آوردم. اين شد که الان پيکان انتظارات مردم و باشگاه را برآورده نکرده و خودم هم در کل راضي نيستم اما فکر نميکنم رزومه کاري يک مربي با سه، چهار باخت رقم بخورد چون شخصيتي که من به فوتبال آوردهام و اخلاقي که به بازيکنانم القا کردهام مهمتر است.

وي همچنين درباره علت اصلي ناکاميهاي پيکان افزود: تيم ما بسيار حساس بوده و از لحاظ روحي و رواني پايين است. بازيکنان چون من را خيلي دوست دارند زماني که گل ميخورند احساسي ميشوند و در ادامه گلهاي بيشتري دريافت ميکنند و ايراد کلي تيم ما اين است که بازيکنانم حساسند.

ويسي که او را گوارديولاي ايران ميدانند، درباره بازگشت اين مربي به دنياي مربيگري و شروع به کار در تيم بايرن مونيخ اظهار کرد: تمام دنيا به دنبال اين بودند که گوارديولا برگردد و انتخاب بايرن مونيخ هم انتخاب مشکلپسندانهاي است اما به خاطر اعتقاداتي که داشت و فکر ميکرد بايرن مونيخ مثل بارسلونا است به اين تيم رفت و من خوشحالم که او برگشته و ميتوانم دوباره از آيتمهايش در تمرين دادن و مربيگري استفاده کنم!

ويسي همچنين درباره شروع به کار مهدي تاج در سازمان ليگ عنوان کرد: تاج يک شخص ورزشي و فوتبالي است و زماني که من در سپاهان بازي ميکردم مدير بود و فرد لايق و شايستهاي است. آن موقع به صورت همزمان در 9 جا مديريت ميکرد و فوتبال ما با بودن حاج آقا تاج پيشرفت زيادي خواهد کرد.

وي همچنين درباره وضعيت داوري افزود: عادت ندارم به داوري اعتراض کنم و آنها زماني که من کنار زمين هستم احساس آرامش ميکنند اما اين احساس آرامش به ضرر ما تمام ميشود. بازي قبل و بازي با تراکتورسازي يک پنالتي براي ما نگرفتند و اين دليل نميشود که چون ما اعتراضي نميکنيم، سوتهايشان را اشتباه بزنند. اميدوارم داوران پيکان را هم دريابند و ما را مثل بقيه تيمها نگاه کنند. ما که با آنها همکاري ميکنيم اما نميخواهيم آنها با ما همکاري کنند فقط خوب سوت بزنند.

ويسي در پايان نيز اضافه کرد: تيم ما غير قابل پيشبيني است و خودم هم نميدانم در آينده چه ميشود! يک روز تراکتورسازي را با گلهاي زياد ميبريم و يک روز هم با يک پنالتي به اين تيم ميبازيم بنابراين تيمهاي روبهرو براي ما فرقي نميکند چون نميدانيم تيم خودمان چه کاره است! به هر حال ما فردا مقابل تيم آقاي ابراهيمزاده بازي داريم و با نهايت احترامي که براي او قائلم مجبوريم تيمش را تسليم کنيم.

Say something new

I have nothing left
    I can't face the dark without you
    There's nothing left to lose
    The fighting never ends
    I can't face the dark without you

2. کاربر مقابل از Mohammadreza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Amin-Tohi (18th January 2013)

نام واقعی
    امین
    شغل و حرفه
    دانشجو
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,695 بار در 909 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    پارسال پپ گواردیولا بودی الان پرویز مظلومی

می گوید: کلمات گـــــــــــاهی بار معنایی خود را از دست می دهند ...

این روزها " دوستـــــت دارم " ها دیگر قلــــــب کســـی را به تپش وا نمیدارد !

و گونه کسی را سرخ نمیکند !

می گویـــــــــم : مشکل از دوست داشتن نیست مشکل از تکـــــــــرار است !