دایی: میتوانستیم 8 گل به آلومینیوم بزنیم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: دایی: میتوانستیم 8 گل به آلومینیوم بزنیم

نام واقعی
    Mohammadreza
    استاتوس
    من اومدم خوب شم ولی قسمت نشد
    شغل و حرفه
    هیچی بیکار!
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 10,986 بار در 3,309 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 51 تاپیک

دایی: میتوانستیم 8 گل به آلومینیوم بزنیم

علي دايي معتقد است تيمش ميتوانست هشت گل به آلومينيوم هرمزگان بزند.

سرمربي تيم راهآهن در نشست خبري پس از بازي با آلومينيوم هرمزگان که با پيروزي سه بر صفر تيمش همراه بود، توضيح داد: تيم ما در هر دو نيمه سرتر از حريف بود. آلومينيوم فقط دو شوت زد، يکي در نيمه اول و يکي هم در نيمه دوم. در حالي که ما موقعيتهاي زيادي را هدر داديم. با توجه به اينکه هفته قبل هم باخت بدي برابر تراکتورسازي داشتيم از بچه ها تشکر مي کنم که مردانه جنگيدند.

وي ادامه داد: از هفت، هشت موقعيتي که داشتيم فقط سه تا تبديل به گل شد. با اين حال سعي ميکنيم روندمان را ادامه دهيم، البته در نيم فصل دوم بازيهاي خوبي انجام دادهايم اما نتيجه نگرفتهايم.

دايي همچنين درباره عملکرد داوري نيز افزود: داور به جز يک صحنه در بقيه بازي قضاوت خوبي داشت. به اعتقادم ادامه دادن بازي در حالي که خونريزي بازيکن حريف ادامه داشت غير قانوني بود. من کاري به ميثاقيان ندارم اما همه شما شاهد بوديد که ما از همه لحاظ سرتر بوديم. اگر شرايط نرمال بود بالاي 5 گل هم ميزديم. با اين حال خوشحالم بعد از مدتها گل نخورديم و خط دفاعي و دروازبانمان عالي کار کردند. دروازبانمان دو واکنش عالي نشان داد و مهمترين کاري که در بازي امروز انجام داديم گل نخوردن نبود. اگر بازيکنانمان زودتر به گل ميرسيدند آلومينيوم جلو ميآمد و همين اتفاق هم افتاد. اما ما گل را دير زديم. اگر دقيقه 2 به گل مي رسيديم مي توانستيم در حملات سريع نفوذ کنيم. باز خدا را هزار مرتبه شکر مي کنم که بعد از سه بازي به پيروزي رسيديم.

سرمربي تيم راهآهن همچنين درباره صحنهاي که به دليل پاس ندادن بازيکنش از کوره در رفت، توضيح داد: من کاري به سه- صفر، چهار -صفر يا پنج -صفر بردن ندارم، بازيکن بايد گذشت داشته باشد. اگر توپ را به کاسترو پاس ميداد چهارمين گل تيم به ثمر رسيده بود. بازيکنان بايد روحيه با هم بودن داشته باشند، تيمهايي مثل ما بايد با هم باشند. چون بازيکن فوق ستاره نداريم و همه در يک سطح هستيم. اگر در زمين با هم باشيم همه تيمها را شکست خواهيم داد. فقط بايد با هم باشيم و به هم کمک کنيم واين تمام هم و غم من است.

وي همچنين درباره شکستن طلسم گل نزدن بعضي از بازيکنانش اضافه کرد: امروز هم بازيکن تعويضيمان و هم کاسترو گل زدند. کاسترو در بازي قبلي هم خوب بود اما پايش به گل باز نشده بود. من با عملکرد امروز اين بازيکن مطمئن شدم که روي انتخابم مرتکب اشتباه نشدم.

علي دايي در ادامه نشست خبري در پاسخ به پرسش خبرنگاري مبني بر اين که بعضي از سايتها از ارتباطش با يکي از خوانندههاي خارجي خبر دادهاند، اظهار کرد: من الان اين را از شما شنيدهام و براي چنين سايتهايي متاسفم، البته اگر ارتباطي هم داشته باشم رو راست مي گويم و به هيچ کس ربطي ندارد. من با خوانندهاي ارتباط ندارم و براي اين سايتهاي چيپ که چنين خبرهايي ميزنند متاسفم. من با خوانندههاي ايراني ارتباط ندارم چه برسد با خواننده هاي خارجي. اين سايتها انقدر بي ارزشند که آدم نبايد وقتش را روي آنها بگذارد.

وي ادامه داد: دايي آدم آزادي است وهيچ گاه وابسته به هيچ جاي دولتي نبوده است. به هيچ احدي هم ربطي ندارد و هيچ کس نميتواند اين مطالب را به من بچسباند. علي دايي مي داند که کجا برود و با چه کسي ارتباط داشته باشد. اصلا اگر ارتباط هم باشد مگر بد است. شما ببينيد بعضيها با چه کساني در ارتباطند. باز هم مي گويم اگر هم با کسي ارتباط داشته باشم به هيچ احدي هم ربطي ندارد.

2. 3 کاربر مقابل از H!dden عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali karimi 8red (18th January 2013), Milad criska (18th January 2013), T@kT@k (19th January 2013)

نام واقعی
    fatemeh
    استاتوس
    Maestro Ali Karimi★
    شغل و حرفه
    valibalist
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 76 بار در 53 ارسال
    یاد شده