درخشان: داور در خیلی از صحنه ها ملاحظه کرد /دوست داریم در جام حذفی به ذوبآهن بخوریم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: درخشان: داور در خیلی از صحنه ها ملاحظه کرد /دوست داریم در جام حذفی به ذوبآهن بخوریم

نام واقعی
    Mila Dam
    استاتوس
    Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
    شغل و حرفه
    دانشجو عمران
    بازیکن محبوب
    Karim Bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

درخشان: داور در خیلی از صحنه ها ملاحظه کرد /دوست داریم در جام حذفی به ذوبآهن بخوریم

حمید درخشان می گوید داماش در بازی با پرسپولیس به هیچ عنوان مستحق شکست نبوده.

به گزارش خبرآنلاین؛حرفهایش پس از پایان بازی با پرسپولیس را با اعتراض آغاز می کند و می گوید:«مستحق باخت نبودیم.»حمید درخشان که تیمش در دقایق پایانی فشار زیادی روی دروازه پرسپولیس آورد البته کمی هم از داور دلخور است و می گوید که او مراعات سرخپوشان را کرده است:«ما خیلی خوب بودیم و خیلی هم خوب بازی کردیم.فرصت های زیادی داشتیم که اگر یکی از آنها تبدیل به گل می شد این بازی را نمی باختیم.پرسپولیس به جز یک پنالتی که از طریق همان به گل رسید موقعیت دیگری نداشت.در کل در فوتبال به تیمی که خوب بازی کند و فرصت هایش را از دست بدهد امتیاز نمی دهند.»
    اما شکایت از داوری در این بازی.درخشان ادامه می دهد:« داور خیلی خوب نوبد.او ملاحظه برخی از مسائل را کرد.به عقیده من از او از کارتهایش کمتر برای پرسپولیسی ها استفده کرد.من به صحنه پنالتی هم مشکوک هستم.با این حال من از تمام بازیکنانم راضی هستم،چون تمام خواسته های من را در زمین پیده کردند.»
    سوال یکی از خبرنگاران در مورد داربی.درخشان به عنوان یک پرسپولیسی قدیمی در این مورد می گوید:«
    همه چیز پرسپولیس و استقلال با هم برابر است. این دو تیم از نظر مهره و امکانات تفاوتی با هم ندارند اما آنچه در داربی مهم است، تجربه است. تجربه هر مربی بیشتر باشد، شانس برنده شدنش هم بیشتر است. »
    در این بازی علیرضا نیکبخت واحدی از ابتدا در ترکیب داماش قرار نگرفت.این اتفاق در حالی افتاد که هواداران پرسپولیس برای او سنگ تمام گذاشتند و در ابتدای بازی بارها او را مورد تشویق قرار دادند:« به نظر من نیکبخت هنوز اماده نیست.بازیکن زمانی میتواند خود را کامل نشان دهد که از نظر جسمانی وضعیت مطلوبی داشته باشد.»
    جام حذفی و احتمال رویارویی دوباره داماش با پرسپولیس.درخشان در این مورد هم حرف می زند و می گوید:« ذوب آهن تجربه آسیایی دارد و پرسپولیس هم تیم بزرگی است که همیشه شخصیت خود را دارد. بازی کردن برابر پرسپولیس چه در تهران و چه در جای دیگر سخت است. به همین خاطر ترجیح میدهیم با تیمی روبهرو شویم که کمی از پرسپولیس ضعیفتر باشد، بنابراین ما دوست داریم که در مرحله بعد به ذوب آهن برخورد کنیم، هرچند جام حذفی 50 درصدش شانس است و 50 درصد دیگر به هوش تیم مربوط میشود. بازی با هر دو تیم سخت است اما روبهرو شدن با پرسپولیس سختتر است و من امیدوارم که با هر تیمی روبهرو میشویم اشتباههای این بازی را تکرار نکنیم.»
    درخشان در پایان و در پاسخ به این سوال که فکر میکند چه تیمهایی به فینال جام حذفی صعود کنند؟ گفت:« پاسخ به این سوال خیلی سخت است چون جام حذفی یک بازی است و ممکن است در آن اتفاقی بیفتد که همه افسوسش را بخورند. فقط همین قدر میتوانم بگویم که شانس استقلال، پرسپولیس و سپاهان بیشتر است چون مهرههای زیادی دارند.»

soltan cr7

نام واقعی
    عباس زارعی
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Argentina
    تشکر شده 1,443 بار در 723 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست