چون از بچگي قصابي مي كردم مهاجم شدم! / رافخايي: بحث اولتيماتوم به احمدزاده را استقلالي ها راه انداخته اند / مثل كار فني آنها در تمام امور تيمهاي قدرتمندي دارند! / گل بزنم و ببريم نورعلي نور مي شود

نمي توانيم بگوييم همه نتايج اخير ملوان ربط داشته به مشكلات مالي. همه چيز مثل اين مشكلات در كنار بدشانسي دست به دست هم داده تا ما ظرف هفته هاي اخير نتوانيم نتايج دلخواهمان را بگیریم

سایت گل - بدون شك سيدجلال رافخايي مي تواند در كنار پژمان نوري و مهرداد اولادي برگ برنده ملوان مقابل استقلال باشد.
به گزارش گل مهاجم 13 گله ملوان كه براي اين بازي انگيزه هاي فراواني دارد. رافخايي درباره بازي با استقلال مي گويد:« بعد از بازي مقابل فجر يك روز تعطيل بوديم و بعد از آن تمرينات منظمي انجام داديم تا آماده بازي با استقلال شويم. پنجشنبه هم در زمين اصلي تمرين كرديم و شرايطمان از نظر فني خيلي خوب است. بچه ها فقط نگرالن وضعيت مالي هستند. اگر اين مشكلات حل شود و تيم از نظر روحي ساپورت شود مي توانيم با انگيزه بالا به مصاف استقلال برويم و اين تيم را شكست بدهيم. البته استقلالي ها تيم قدرتمندي دارند. به نظر من اين تيم استقلال يكي از بهترين تيمهاي تاريخ اين باشگاه است.آنها قشنگتر از سالهاي پيش بازي مي كنند و همه جوره مهره دارند اما ملوان در انزلي با حمايت تماشاگران پرشمارش روز سختي را براي استقلال رقم خواهد زد»
رافخايي درباره مشكلات مالي ملوان و نقش آنها در نتايج چند هفته اخير اين تيم مي گويد:« نمي توانيم بگوييم همه نتايج اخير ملوان ربط داشته به مشكلات مالي. همه چيز مثل اين مشكلات در كنار بدشانسي دست به دست هم داده تا ما ظرف هفته هاي اخير نتوانيم نتايج دلخواهمان را بدست بياوريم. قرار است مالك باشگاه به انزلي بيايد تا مشكلات حل شود. دقيقا نمي دانم مشكل از كجا نشات گرفته اما اميدوارم با حضور هدايتي اين مشكلات حل شود.»
در انزلي ئهمه از رافخايي انتظار گلزني دارند. آيا او دروازه استقلال را باز مي كند؟ آقاي گل ليگ اينگونه پاسخ مي دهد:« تمام تلاشم را مي كنم تا مثمرثمر باشم.وظيفه من گل زدن است و اميدوارم در موقعيت قرار بگيرم. البته مهم گلزني من نيست و سه امتياز براي ما هميت بيشتري دارد. اميدوارم هم ما ببريم و هم من گل بزنم تا نورعلي نور شود»

رافخايي درباره شايعه اولتيماتوم باشگاه ملوان به احمدزاده و احتمال حضور مربي خارجي روي نيمكت اين تيم مي گويد:« اين بحث ها بحث هايي است كه كساني كه استقلال را ساپورت مي كنند به راه انداخته اند وگرنه احمدزاده با قدرت كارش را انجام مي دهد و ملوان را آماده بازي با استقلال مي كند. درودگر هم گفت كه اولتيماتومي در كار نيست و اين بحث را بايد تمام شده دانست. استقلالي ها در بازي رفت مدام از پنالتي گرفتن براي ملوان حرف زدند و اگر يادتان باشد در دقيقه اول يك پنالتي مسلم ما را داور نگرفت.حالا هم بحث اولتيماتوم به احمدزاده را راه انداخته اند. آنها از اين كارها زياد مي كنند. مثل كار فني آنها در تمام امور تيمهاي قدرتمندي دارند اما من مطمئنم كه ملوان اين بازي را مي برد تا تمام اين بحثها شكل ديگري به خود بگيرد»
جلال رافخايي در كنار فوتبال، قصابي هم مي كند. از او پرسيديم آيا قرباني كردن و قصابي ارتباطي با فوروارد شدنت دارد يا نه كه در جواب مي گويد:« فكر مي كنم چون از بچگي قصابي مي كردم مهاجم شدم. قصابي شغل خانوادگي ما است و از پدرم به ما ارث رسيده. مطمئن باشيد اگر فوتباليست نمي شدم قصاب مي شدم. چون كار ديگري بلد نيستم. قصابي لذت خاصي دارد و آدم احساس قدرت مي كند، مثل زماني كه يك مهاجم دروازه حريفان را باز مي كند. شايد به خاطر همين موضوع بود كه من مهاجم شدم. حالا هم كه فوتبال بازي مي كنم هر از چندگاهي قصابي مي كنم. مخصوصا تابستان ها ،چون بيكار هستم به مغازه پسرعمويم مي روم و قصابي مي كنم»