یحیی گل محمدی: پرسپولیس هجومی را مقابل استقلال میبینید/ دربی جنگ مهاجمان است
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: یحیی گل محمدی: پرسپولیس هجومی را مقابل استقلال میبینید/ دربی جنگ مهاجمان است

نام واقعی
    به تو چــــــه
    استاتوس
    کریم آقای گل
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 851 بار در 248 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

یحیی گل محمدی: پرسپولیس هجومی را مقابل استقلال میبینید/ دربی جنگ مهاجمان است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه تیمش را با ترکیبی هجومی به مصاف استقلال خواهد فرستاد گفت: شرایط بازیهای استقلال و پرسپولیس همیشه با سایر بازیها متفاوت است اما تصور میکنم در این دیدار مهاجمان هر دو تیم برگ برنده خواهند بود.

یحیی گل محمدی که عصر امروز شنبه در محل تمرین پرسپولیس با خبرنگاران گفتگو می کرد ضمن بیان این مطلب افزود: از امروز نمی شود در مورد شرایط دیدار با استقلال صحبت کرد. باید تمرینات روزهای آینده را ببینیم و فیلم بازی های استقلال و بازی های گذشته خودمان را بررسی کنیم و شرایط بازیکنان را ببینیم و بعد در مورد آن دیدار اظهار نظر کنیم.

وی با بیان اینکه انتخاب ترکیب تیم و یا زوج خط حمله ارتباط چندانی به رسانه ها ندارد از احتمال حضور مهدوی کیا و کریمی در دیدار برابر استقلال خبر داد و گفت: این دو بازیکن تجربه شرایط خوبی دارند و پزشکان در تلاش هستند تا آنها را به بازی برسانند. البته اگر هم آنها نرسند هر چند که غیبت شان به تیم ما لطمه خواهد زد اما سعی می کنیم از جوانانی که داریم به خوبی استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا مثل دیدارهای گذشته پرسپولیس را تهاجمی خواهید چید گفت: همانطور که گفتم باید شرایط تیم در روزهای آینده را ببینیم اما خود من دوست دارم همیشه تیمم هجومی بازی کند و قطعا در دیدار برابر استقلال هم یک ترکیب هجومی را انتخاب خواهیم کرد.

گل محمدی با بیان اینکه تجربه دربی های زیادی را دارد که می تواند این تجربیات را در اختیار بازیکنانش قرار دهد خاطرنشان کرد: این بازی شرایط ویژه ای دارد و من می دانم که بازیکنان قبل از ورود به زمین چه حالی دارند. به همین خاطر با آنها صحبت می کنم و تجربیاتم را در اختیارشان می گذارم تا مشکلی در این زمینه وجود نداشته باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که قلعه نویی نمی خواهد دربی ها را ببازد ، آیا شما هم همین تفکر را دارید گفت: به هر حال هر مربی اولویت اولش این است که تیمش در این بازی مهم بازنده نباشد. با این حال اعتقاد دارم مهاجمان برگ برنده دو تیم در این بازی هستند و هر تیمی که از موقعیت هایش بهتر استفاده کند برنده خواهد شد.

منبع: مهر

یحیی امپراطور

به نام او که پرسپولیس را آفرید

تا استقلال بی سرور نماند

2. کاربر مقابل از پسر - سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

SEYEDHAMED (19th January 2013)