علی رضا نظیف کاردر گفتگو با گل: داور برای پرسپولیس مهربان تر از آن بود که هند من را پ
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: علی رضا نظیف کاردر گفتگو با گل: داور برای پرسپولیس مهربان تر از آن بود که هند من را پ

نام واقعی
    Mila Dam
    استاتوس
    Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
    شغل و حرفه
    دانشجو عمران
    بازیکن محبوب
    Karim Bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

علی رضا نظیف کاردر گفتگو با گل: داور برای پرسپولیس مهربان تر از آن بود که هند من را پ

علی رضا نظیف کاردر گفتگو با گل: داور برای پرسپولیس مهربان تر از آن بود که هند من را پنالتی نگیرد!

مطمئن باشید اگر از نظر داور آن صحنه هند بود،بدون تردید پنالتی می گرفت.داور مهربانی که من دیدم و آن صحنه نیمه اول را پنالتی گرفت، در این مورد هم برای پرسپولیس سنگ تمام می گذاشت!

سایت گل – مدافع رشتی و تنومند تیم فوتبال داماش از معدود بازیکنان این تیم است که بازی هایش روند سینوسی ندارد. او معمولا در یک سطح فوتبال بازی می کند، نه هیچ گاه در حد یک فوق ستاره ظاهر می شود و نه هیچ وقت ضعیف است، او همیشه در هر شرایط جزء خوبهای داماش است.در بازی مقابل پرسپولیس هم او کم اشتباه و مطمئن ظاهر شد.البته در یکی از صحنه های جنجالی بازی هم نقش اول بود.مصاحبه ما را با او در خصوص اتفاقات بازی بخوانید:
    تیم خیلی خوب بازی را شروع کرد و در اختیار گرفت. در هر دو نیمه این ما بودیم که تیم برتر میدان بودیم.ما مسلط به بازی بودیم ولی متاسفانه نتوانستیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم و پرسپولیس از یک موقعیت نصف و نیمه ای که داشت حداکثر استفاده را کرد و با یک پنالتی نا حق ما را بردند.حق تیم ما حتا مساوی هم نبود، ما باید بازی را می بردیم. اشتباهات فاحش داوری روی تیم ما تاثیر گذاشت.داور دو بازیکن ما را بی جهت سه اخطاره کرد و دربازی بعدی محروم، ولی عین همین خطاها را که پرسپولیسی ها می کردند بی تفاوت از کنارشان می گذشت. داور خیلی دور از تصور با پرسپولیسی ها مهربان بود.
    وی درباره عدم نتیجه گیری داماش می گوید: وقتی تیمی خوب نتیجه نمی گیرد همه ی تیم مقصر است، نه فقط مهاجمان. اما به شما قول می دهم که تیم ما از این هفته به بعد خوب هم نتیجه می گیرد، همانطور که این روزها خوب بازی می کند. مطمئن باشید رتبه داماش در پایان فصل تک رقمی خواهد بود.من هم همه ی تلاشم را می کنم تا از داماش به تیم ملی بروم،چرا که خودم را شایسته پوشیدن این پیراهن می دانم،اما اول موفقیت داماش برایم مهم است.
    پس از این قول و قرارها از نظیف کار درباره ی صحنه ی مشکوک به پنالتی او در کورس با کریم انصاری فرد می پرسیم که که کریم اعتقاد داشت نظیف کار هند کرده است: مطمئن باشید اگر از نظر داور آن صحنه هند بود،بدون تردید پنالتی می گرفت. این داور مهربانی که من دیدم و آن صحنه ی نیمه اول را خطای پنالتی گرفت، در این مورد هم برای پرسپولیس سنگ تمام می گذاشت! هم داور و هم کمکش دیدند که توپ با سرعت به دست من خورد و من کاری با توپ نداشتم.در ضمن اصلا محل برخورد و کورس من با کریم بیرون محوطه جریمه بود.یک لحظه توپ با سرعت افتاد روی دست من، بدون اینکه من نقشی داشته باشم.

soltan cr7

نام واقعی
    hamed
    استاتوس
    IRAN
    بازیکن محبوب
    karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Italy
    تشکر شده 364 بار در 157 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست