پرسپولیسیها پس از بردن داماش چه گفتند؟!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: پرسپولیسیها پس از بردن داماش چه گفتند؟!

نام واقعی
    mahsa
    استاتوس
    من پرسپولیس پرستم مرگ براستقلال وجوادنکونام
    شغل و حرفه
    رنگی کردن کیسه کشا
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 5,477 بار در 2,026 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس پیروزی برابر داماش و کسب سه امتیاز این دیدار را برای تیم شان قبل از بازی با استقلال حیاتی خواندند.

به گزارش مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر عصر روز جمعه در ورزشگاه آزادی تهران با نتیجه یک بر صفر برابر داماش گیلان به پیروزی رسید تا با ۲۹ امتیاز به رده نهم جدول رده بندی صعود کند. در زیر نظر برخی بازیکنان پرسپولیس در مورد این دیدار را می خوانید:

محمد نوری: پیروزی حق مان بود
    هافبک میانی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما بازی مهمی را با پیروزی پشت سرگذاشتیم. پیروزی حق مان بود و خدا را شکر می کنیم که با سه امتیاز این دیدار در جدول رده بندی صعود کردیم و می توانیم با تمام قوا به مصاف استقلال برویم.

حسین ماهینی: پنالتی من حاصل کار گروهی بود
    زننده تنها گل پرسپولیس برابر داماش با بیان اینکه سه امتیاز این بازی برایشان حیاتی بود در مورد گلی که به ثمر رساند گفت: من حاصل کار گروهی بازیکنان را به گل تبدیل کردم. با اینکه مثل روزهای گذشته نبودیم اما همین که سه امتیاز را گرفتیم برایمان کافی است.

غلامرضا رضایی: پنالتی صدرصد درست بود
    مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه داور به درستی حرکت دروازه بان داماش روی او را پنالتی اعلام کرده است گفت: به سه امتیاز حیاتی این دیدار نیاز داشتیم و خدا را شکر به آن رسیدیم. ما بازی سختی را پشت سرگذاشتیم و هدفمان این بود که سه امتیاز را بگیریم. وقتی گل زدیم تلاش کردیم از این گل محافظت کنیم.

سیدجلال حسینی: هدف مان کسب سه امتیاز بود
    مدافع تیم فوتبال پرسپولیس نیز سه امتیاز دیدار با داماش را برای تیمش با اهمیت خواند و گفت: در نیمه اول داماشی ها به حفظ توپ به فکر ضد حملات بودند و دقایق بیشتری صاحب توپ بودند اما به هر حال بعد از گلی که زدیم تلاش کردیم فوتبال محتاطانه تری را به نمایش بگذاریم و از گل محافظت کنیم که خدا را شکر به پیروزی با ارزشی دست پیدا کردیم.

به گزارش خبرنگار مهر، بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی در پایان دیدار برابر داماش با خبرنگاران به راحتی گفتگو کردند که محمد قاضی مهاجم این تیم خیلی زود رختکن را ترک کرد و در حالی که عصبانی به نظر می رسید از گفتگو با خبرنگاران خودداری و ورزشگاه را ترک کرد.
    میدونم یه روز میری تو اسمونا تاکه ثابت کنی به همه ی اونا که سری ازتمام دنیا...

میگن دیوونه است
    اره دیوونه ام
    دیوونه ی پرسپولیس
    عاشقم عاشقی جرمه؟
    من متعصب ترین دختری ام که دیدین
    قرمزخونمه پرسپولیس جونمه
    مهدی تنها اسطوره ی من نیست شاهرگمه
    بازیکنام تنهابازیکنان سرخ پوش نیستن مثل خون تو رگمن
    افتخارمیکنم به داشتن بی انتهاترین عشق دنیاپرسپولیس

2. 6 کاربر مقابل از M@HS@_Antikise6 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*ZeynaB* (20th January 2013), ANTI BLUE (20th January 2013), just-red (21st January 2013), The Lone Red (20th January 2013), هامون (20th January 2013), yasaman (21st January 2013)