به گزارش خبرگزاری فارس، علی کریمی که در بازی مقابل صبا دچار مصدومیت شدید از ناحیه زانو شد چند روزی تحت نظر پزشکان پرسپولیس کار خود را دنبال کرد اما امروز در شرایطی که خبرنگار ورزشی فارس به بیمارستان آتیه رفته بود به طور اتفاقی با حضور کریمی و یکی از پزشکان پرسپولیس مواجه شد.


خبرنگار خبرگزاری فارس، پیگیر این موضوع شد که چرا کریمی امروز به بیمارستان آتیه آمده که به این نتیجه رسید او برای دیدار با دکتر رازی متخصص ارتوپدی برای معاینه و نشان دادن MRI دوم به بیمارستان آتیه رفته است.


پس از اینکه دکتر رازی ظهر امروز کریمی را معاینه کرد در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد مصدومیت کریمی گفت: مصدومیت این بازیکن چندان جدی نیست اما حداقل باید دو یا سه ماه باید استراحت کند ولی اگر رعایت کند زود برمی گردد .


وی افزود: رباط کریمی دچار کشیدگی شده و به همین دلیل پس از بررسی های لازم متوجه شدیم که او باید بیشتر استراحت کند و من هم نظر خودم را اعلام کرده ام.


رازی از دادن اطلاعات بیشتر در مورد کریمی خودداری کرد و گفت: چندان مصدومیت ایشان جدی نیست اما نیاز به استراحت دارد.


این در شرایطی بود که علی کریمی در هنگام بیرون رفتن از بیمارستان آتیه بسیار ناراحت و چهره اش درهم بود با این حال او با افرادی که برای عکس گرفتن با وی درخواست می کردند با رویی باز برخورد کرد.